סמסונג וייטנאם מאשר בחינם Galaxy ניצנים עם גלקסי S10 להזמין מראש

סמסונג וייטנאם מאשר בחינם Galaxy ניצנים עם גלקסי S10 להזמין מראש

סמסונג יהיה צרור הגלקסיה ניצנים עם גלקסי S10 הזמנות מראש בוייטנאם. למעשה, זה עשיר צרור הכולל גם JBL Charge 3 (שווה $150), תצוגה ברורה במקרה של הטלפון, זה סך של VND 7,000,000 (300 דולר/אירו 265) שווה של דברים טובים.

מעניין, מקומי Samsung ניסיון החנות מציעה את הקידום מ-11 בפברואר עד ה-26 בפברואר – זה מתמשך כבר! סמסונג כבר פועל קדם-סדר פרומו בפיליפינים אבל גם חבילת מתנה היא “קופסת המסתורין”, אשר עשוי או לא עשוי להכיל זוג של ניצנים. אנו יודעים כי סמסונג רוסיה יהיה bundling ניצנים עם קדם-הורה S10 טלפונים.

Pre-ordering a Galaxy S10 in Vietnam nets you Galaxy Buds, a JBL Charge 3 and a Clear View case


טרום הזמנה Galaxy S10 בוייטנאם רשתות לך גלקסי ניצנים, JBL Charge 3 ו-תצוגה ברורה. במקרה

הוייטנאמים פרומו שווה $300, אשר נשמע כמו הרבה, אבל הפיליפינים אחד הוא $590. ארה " פרומו נראה מאולף על ידי השוואה. אם אתה שומר Galaxy S10 – היום שבו אתה יכול לעשות כאן – אתה מקבל $50 קרדיט על אביזרים ועל משלוח ב-8 במרץ (מספק בעת האחרונה). אתה יכול לחסוך עד $550, אבל זה דורש החלפה.

פרטים על הגלקסיה ניצנים הופיעה אתמול, אשר הראו יותר את האחסון הפנימי (8GB), Bluetooth 5.0 קטן סוללות מאשר את הציוד IconX (2018) (בשני הניצנים עצמם, במקרה שלהם). הניצנים ייחשף ויוצע למכירה באותו זמן כמו ה-Galaxy S10, שלהם העצמאי מחיר עדיין לא ידוע.

מקור (ויאטנמי) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.