הדו " ח מגלה פרטים נוספים על המוצרים של Google עבור 2019

הדו " ח מגלה פרטים נוספים על המוצרים של Google עבור 2019

גוגל באמצע שנות ה-טווח פיקסל היא אולי החברה הכי גרועה נשמר בסוד, כאשר טיפוס שיש בידיים של רוסי YouTuber – אותו אחד אשר פורסם מלאה על ידיים של פיקסל 3 XL שבועות לפני שהוכרז באוקטובר. דו " ח חדש של טייפה של המניות היפני חושף פרטים חדשים על המוצר של גוגל מפת הדרכים לשנה זו.

גוגל תשיק הראשון שלה אי-פרימיום דגם הסמארטפון עם תקציב ידידותי יותר נקודת מחיר כדי למשוך לקוחות נוספים בשווקים המתעוררים. הבסיס פיקסל 3 מודל MSRP של $799 וזה יותר זול מודל (המכונה פיקסל 3 Lite)צפוי השוק מתחת $749 MSRP של ה – iPhone XR. הדו " ח הוא מאוד מעורפל לגבי מחיר הנקודה מצטט בכל מקום בין $150 ל-700 דולר. אנחנו משערים משהו בין $500 $650

מלבד זול פיקסל, גוגל מתכננת לשחרר החכם החדש רמקול מוצרים, סביר יורשו המקורי של Google הביתה, הדור הבא הבית של Google Mini הוא בשל. פריטי לבוש מוזכרים גם, אז אולי זה זה, אני רואה משהו לאורך הקווים של “פיקסל לצפות”.

יש גם “מצלמת האינטרנט” קטגוריה שהוזכרו. על פי “אדם אחד עם ידע ישיר של משנה”, גוגל תשיק קן חדש מצלמת אבטחה בבית. לבסוף, גוגל תהיה הכרזה פרימיום פיקסל טלפונים לקראת סוף השנה כצפוי.


גוגל פיקסל 3 (2018)

הדו " ח לא נותנים שום פרטים ספציפיים על העיתוי של מוצרים אלה, אבל כדאי שיהיה לך רעיון טוב יותר ככל שאנו מתקרבים השנתי של Google i/O מפתחים הישיבות שבו החברה מדבר על העתיד של אנדרואיד ו-Google services. את המצגות עשויה לספק רמזים על העתיד חומרה מ-Google.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.