עוד הרשמי של Xiaomi Mi 9 צילום משטחים, זה הזמן להשוויץ עמוק צבע אפור

עוד הרשמי של Xiaomi Mi 9 צילום משטחים, זה הזמן להשוויץ עמוק צבע אפור

שיאומי הפכה סוג של הרגל של רם-דרג העובד טיזרים הקרובה שלו טלפונים בשבועות האחרונים. בעוד חברתי "קמפיין" Mi 9 הדגל מגיע קרוב פירות בעלי ערכות על-נושא סדרת וידאו שקדמו Redmi הערה 7 שיגור, מנכ "ל החברה ליי ג' ון האם כבר לפרסם כמה הרשמי תמונות של הטלפון.

באופן דומה פיתוח, לין בן – Xiaomi נשיא ומייסד פורסם מה שהוא אומר בפועל צילום המכשיר, כמו גם. למרבה הצער, זה הוא רק אחד עדיין, אבל זה מראה צבע שונה אופציה לעונה הקרובה Mi 9. זה כנראה יכול להיות הכי טוב כפי שתואר עמוק אפור. אמנם, באופן טבעי, את האחרון לנקוב יבוא באדיבות Xiaomi במהלך האירוע.

Xiaomi Mi 9 official photo in gray


Xiaomi Mi 9 הרשמי תמונה באפור

אגב, האחרון הוא כבר מתוכנן ל – 20 בפברואר. אז, רגע כמעט הסתיימה ואנחנו נגיע כדי לראות אם עקומות חלקות בחלק האחורי של Mi 9 באמת נראית אופנתית כמו תמונות, הופך אותן להיות. דבר אחד שאנחנו מציין את זה למרות שהם לכאורה פתיחות עם Mi 9 טיזרים, Xiaomi עובדים עדיין כדי להראות תמונה של החלק הקדמי של הטלפון. סביר להניח בניסיון לשמור על לפחות קצת תחושה של מסתורין בחיים, כי השאלה של הרמה על החלק הקדמי של הטלפון היה מאוד בספריו.

לאחר שאמרתי את זה, כמה דברים בעצם עדיין לא ידועים לגבי Mi 9. סט איכותי של ידיים על תמונות שכבר הוצגו רוב זוויות של המכשיר. כולל את "דמעה" סגנון תצוגה מעולה. בזמן בהחלט. בנוסף, גודלו הקטן של החור סביר אומר Mi 9 לא תכונה כלשהי המתקדמים 3D הפנים-סריקה של חומרה, כמו אחד הציג את Mi 8 Pro.

Xiaomi Mi 9 hands-on photos
Xiaomi Mi 9 hands-on photos
Xiaomi Mi 9 hands-on photos
Xiaomi Mi 9 hands-on photos


Xiaomi Mi 9 ידיים על התמונות

את מי 9, לעומת זאת, בוא ספורט משולש המצלמה ההתקנה – 48 MP Sony איימקס 586 + 12MP טלה + 16MP זווית רחבה, אשר יש לנו כבר מספר די מרשים דגימת תמונות . Lei Jun בעבר הציע את הדגל לקבל טעינה מהירה יותר מאשר Redmi הערה 7 18W, אז אנחנו מצפים לראות 27W, אם את רישום מ-3C נכונה. השני צפוי המפרט הם Snapdragon 855 שבבים עם X24 מודם. RAM+אחסון יתחיל מ-6/64GB והוא עולה משם עד 8GB/128GB ו-8GB/256GB. ככל הנראה, הגרסה הרגילה של המכשיר יהיה קמעונאית עבור CNY 2,499, אשר מיד מיתרגם בערך $369 או €326. הבא שתי זיכרון שכבות אמר עולה CNY 2,899 ו CNY 3,499, בהתאמה. תהיה גם גרסה עם שקוף חזרה, לכאורה להיות במחיר של CNY 5,999 ($885 או €785).

מקור (בסינית) | מקור 2 | דרך (ברוסית)

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.