מפורט Samsung Galaxy A50 מותיר משטח באינטרנט

מפורט Samsung Galaxy A50 מותיר משטח באינטרנט

סמסונג גלקסי A50 יש למעשה ביקרה את חרושת השמועות כבר כמה חודשים. החל benchmark דליפה כל הדרך חזרה בדצמבר 2018, ואחריו עוד מפרט דליפות, Wi-Fi הסמכה, איזה חלק בגוף יריות ולבסוף הגיעה לשיאה לאחרונה מלאה-מפרט דליפה. האחרון לראווה את הגל הראשון של סמסונג חדש הקרובה Galaxy באמצע ריינג ' ר הסדרה, בעקבות דו ספרתי האמנה, כבר הוקם על ידי מכשירים כמו ה – Galaxy M10 ואני M20.

ברור, אין הרבה מסתורין שמאלה לגבי הגלקסיה A50. עדיין, כמו "טופ-דוג" של שנות ה-ריינג ' ר pack, ככל הידוע לנו, עד כה, זה עדיין די מעניין לקחת מבט קרוב יותר על העיצוב שלו ועל המערך. הזן זוג הרישמי חזרה, מול מעבד של הטלפון.

אם שום דבר אחר, זה די נחמד לקבל מובהק אישור קודמים של חומרה דליפות. במיוחד עבור פרטים כמו תחת תצוגה קורא טביעת אצבע – תכונה שרק A50 הוא אמר הספורט, בתוך A-series המשפחה. למרות מה שנאמר, יש שמועות רמזו גלקסיה A70 ואפילו A90 על Samsung מפת הדרכים. יש גם את שנות ה-tier Galaxy A20 כדי להניח מצפה.

לעת עתה, עם זאת, זה מה הגלקסיה A50 כנראה נראה. דבר אחד, או ליתר דיוק, העדרו, יכול להיות ששווה לציין היא העדר לכאורה של ייעודי ביקסבי כפתור. לפחות במקום אחד. כמו עבור חלק של מפרט טכני, חסר את התמונות – אלה כוללות 1080 x 2340 פיקסל רזולוציה על זה אקסטרה-גבוה, 19.5:9, Super AMOLED לוח, להשלים עם מה יש סמסונג המכונה "אינפיניטי-יו" notch. את 25MP selfie המצלמה חיכך בה אמר להיות f/2.0 קבוע-פוקוס יחידה. פירוק זה משולשת למצלמה התקנה על הגב, יש לנו 25MP, f/1.7 פוקוס אוטומטי הראשי סנאפר, 8MP, f/2.4 קבועה פוקוס אולטרה רחבה ו-5 מגה פיקסל, f/2.2 קבוע-פוקוס עומק חיישן.

צ 'יפ חכם, ה – Galaxy A50 יהיה Exynos 9610 עם מעבד אוקטה ליבות, הולך מהר ככל 2.3 ג' יגה הרץ. זיכרון אפשרויות 4/64 ג 'יגה-בתים ו 6/128 ג' יגה בייט, חריץ microSD של עד 512GB אחסון נוסף. הטלפון יהיה 3D מבריק פלסטיק חזרה בשלושה צבעים – שחור, לבן, כחול. וזה הסופי ציר Z-מימד, חסר סקיצה הוא 7.7 מ " מ.

אחרון אחרון חביב, חסון 4,000 mAh סוללה שיחזיק את האורות. למרבה הצער, סמסונג מופיע לדבוק שלה ניסתה נכון 15W מסתגל מהר טעינה סטנדרטי, באמצעות סוג-C נמל. לפחות על גלקסי A50 שלה A30 אחים.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.