את 5G מוטו Mod נעצר על-ידי ה FCC – לנו לשחרר מיידית

את 5G מוטו Mod נעצר על-ידי ה FCC – לנו לשחרר מיידית

חזרה אוגוסט בשנה שעברה מוטורולה, או Lenovo, בהתאם העדפה, חשף את מוטו Z3 – עדיין הדגל הנוכחי שלה להציע. יחד עם זה מיוחד שיקגו אירוע 4G מוטו Mod – קצת מוזר כתוצאה החדשים 5G ההייפ, בשילוב עם מתמשך מבטיח של Modo Mod תאימות השקעות במערכת אקולוגית.

אחרי הגל הראשוני של נגיפי סיקור תקשורתי עבור מה בעצם, באותו זמן, פגז, עם 2,000 mAh סוללה ומרחב בסופו של דבר להשתלב אחד של קוואלקום של X50 5G מודמים, 5G מוטו Mod החליק לתוך חושך. עד החודש האחרון, כאשר מוטורולה שחררה עדכון תוכנה עבור מוטו Z3 הוספת תמיכה אמרה snap-על אביזר.

עכשיו FCC אישורים על 5G Moto יש מוד פני השטח, כמו גם, להוכיח כי החברה אכן מתכוונת לעקוב דרך עם המוצר, להוכיח שזה לא היה רק תעלול יחסי ציבור. אין עדיין שום מילה על בפועל תמחור או זמינות עבור 5G mod, אבל לבזבז את הכסף הנוסף והארכת מאמץ כדי לקבל אישור FCC אומר השחרור הקרב ובא.

5G Moto mod - Moto Z3 hands-on review
5G Moto mod - Moto Z3 hands-on review


5G מוטו mod

סגור סקיצות גם להציג את העיצוב וממדים של המודול לא באמת השתנה לאחר הודעתו. כלומר, זה עדיין רק כמו גדול ומסורבל כמו שאנחנו זוכרים שלנו ידיים על ניסיון עם חומרה הדגם לא מזמן. את 5G מוטו Mod אמצעים 59.15 x 72.96 x 5.97 מ " מ, עומד גבוה יותר מאשר ה-Moto Z3 עצמו עקב הכללת בבורג אנטנה. כאשר שבר את הגב של הטלפון, זה עושה את כל החבילה 13.75 מ " מ עבה, במשקל כולל של חסון 281 גרם. אחרים, פחות אידיאלי ההיבטים של המוצר כוללים את העובדה שהוא נועד לעבוד רק על רשת Verizon, יש נפרד שאינו ניתן להסרה ה-SIM או eSIM מודול, בהרבה הגבלת צדדיות שלה. או לפחות זה היה המקרה כאשר הוכרז.

כמו כן, לפחות על פי מה שראינו עד כה, נראה כי אין עוד מוטו Mod התקנים תואמים, מלבד ה Moto Z3 יהיה מסוגל להשתמש 5G mod. יש שמועות מתוכננת מוטו Z2 תאימות, אבל זה ממש לא נראה סביר.

5G Moto mod - Moto Z3 hands-on review
5G Moto mod - Moto Z3 hands-on review
5G Moto mod - Moto Z3 hands-on review


5G מוטו mod

כל זאת, עדיין ישנם מסוימים היבטים חיוביים של 5G מוטו Mod. אחד המקורית שלנו. אומדנים על 5G אימוץ המחירים היו קצת יותר אופטימיים, כך נראה, מאז 5G המכשירים הם רק עכשיו מתחילים לצוץ. זה יכול להפוך את 5G מוטו Mod לפחות קצת יותר רלוונטי מתוך תזמון נקודת המבט במהלך ראשוני זה מוקדם לאמץ 5G הבמה. כמו כן, אנחנו מעריכים את העובדה האביזר יש להפריד בין USB Type-C ממשק משלה, אשר יכול לאפשר את זה כדי לחבר מחשב, לחבר אותו מהר רשת 5G. אני מקווה Verizon לא הופך את המכשיר ואת נתוני התמחור בתוכנית גם אוסרני.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.