נגד כיוון השעון: ספירת מצלמות כמו מצלמה אחת ניידים הם בדרך החוצה

נגד כיוון השעון: ספירת מצלמות כמו מצלמה אחת ניידים הם בדרך החוצה

אנחנו בנקודת מפנה – כמו של שנה שעברה, מעל מחצית חדשה דגמי טלפון יש מצלמה כפולה על גבם. הפעם האחרונה שמשהו כזה קרה היתה ב-2003, רק אז ולהעביר היה מ “אין מצלמה” ל “מצלמה”.

אם אתה מסתכל מקרוב, אתה תראה את הירוק נבט זה מתחיל ב-2017 והוא משתרע עד 2018. זה מייצג את הטלפונים משולשת עם מצלמה אחורית. אנו מצפים שהמספר יגדל השנה וזה הולך ונהיה גדול יותר ויותר ככל שעובר הזמן.

אנחנו לא רואים את זה היפוך מגמה. מכני זום הוא ישים על הנוכחי ניידים. כמו כן, השירות מודולים – דברים כמו עומק 3D ToF חיישנים – קשה לבנות לתוך המצלמה הראשית.

Mutli-המצלמה טלפונים הם כאן כדי להישאר כמה שנים מעכשיו את תרשים קווי יצטלבו שוב. אנחנו חושדים שזה יהיה הקו האדום (מצלמה 1) הקו הירוק (3 מצלמות) הצלב הראשון. העלות מרחב פיזי מגבלות בתוך הטלפון של המארז עשוי להאט את עליית quad טלפונים מצלמה.

בואו להפוך את הטלפונים להסתכל שלהם selfie מצלמות. תוכל להבחין כי תרשים זה כמעט סימטרי (אחד מעל מדי, יש עוד מסתכלים על זה). כי כבר הרבה זמן שיש סלפי המצלמה בינארי החלטה: כן או לא.

ספרנו שני featurephones וטלפונים חכמים, אז זה לקח עד 2012 עבור ה-selfie-לוקחים טלפונים להשתלט. זה גם מסביר את מוזר לטבול ב-2010, חבורה של מלונות טלפונים תכונה מוטה הסטטיסטיקה.

בכל מקרה, יש עוד ירוק נבט המייצג טלפונים עם כפול selfie מצלמות החלו להופיע. זה יזעזע את משעמם סימטריה.

רמזתי הבעיות שיש מצלמות מרובות על הגב. עם זאת, זה מול המצלמות הוכיחו להיות סיוט עבור הטלפון החכם מעצבים – הביקוש מתכווץ bezels דחף את selfie cam על גבי חריצים, חורים, מחוונים, ואפילו ממונע pop-ups.

הם מתרבים! בעוד חמישה ימים סמסונג תחשוף את Galaxy S10+ עם הראשון מצלמה כפולה בתוך אגרוף חור. האם נראה משולש אגרוף חור? אנחנו רוצים להגיד לא, אבל אז חשבנו טלפון עם שני חריצים לא אהיה קיים.

בכל אופן, כמה ימים אחרי סמסונג, HMD, תציג את נוקיה 9 PureView עם 5 האחורי מצלמות, unseating האלוף הנוכחי – Galaxy A9 (2018) עם 4 מצלמות. ו-LG יש את הפטנט על הטלפון עם 16 מצלמות. האם טלפונים של העתיד נראה כמו חרק עין? כל זמן נוסף מודול זה בעצם מה שהופך את ערך התרומה שאנחנו לא רואה למה לא.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.