בלקברי Key2 אדום מהדורה ידיים על סקירה

בלקברי Key2 אדום מהדורה ידיים על סקירה

חליפה שחורה הוא מסוגנן, אבל זה יכול להיות משעמם. את בלקברי Key2 אדום Edition מוסיף פופ של צבע אחרת עסק רציני הטלפון. זה מגיע יחד עם זוג תואם של אדום האוזניות בתוך חבילה הקמעונאי.

סדרה 7000 אלומיניום מסגרת של Key2 היה צבוע אדום, אתה יכול גם לראות את צבע מסביב את המפתחות. זה לא פרוע מדי, למרות זאת הוא שומר על מרקם בחזרה (וזה סופר grippy), כמו גם את מקלדת חומרה צבוע בשחור.

BlackBerry Key2 Red Edition
BlackBerry Key2 Red Edition


בלקברי Key2 אדום Edition

אדום Edition מגיע עם 128GB של שטח אחסון, בעבר רק על ה-SIM כפול מהדורה שחור (אשר לא היה זמין בצפון אמריקה) היה כל כך הרבה אחסון. זה אחד תשיק ב צפון אמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואסיה.

זה עולה $750/€750/700 לירות, מה שהופך את זה יותר יקרים מאשר €700 Key2 ה-SIM הכפול עם 128GB אחסון. אם אתה אוהב אדום, אבל לא תג מחיר, אתה תמיד יכול לחפש Key2 לה בתוך האטום האדום. זה נראה די דומה (הכניסה היא בעיקר שחור ולא אדום), הוא זול יותר ב – $500/€430.

Buttons on the right
3.5mm jack on top
USB-C on the bottom
Nothing on the left


הכפתורים בצד ימין • 3.5 מ " מ על גבי • USB-C בתחתית • כלום בצד שמאל.

BlackBerry Key2 יש מהירה ערכת השבבים לעומת LE – S660 לעומת S636 – עם יותר זיכרון RAM כדי לבצע אתחול, 6GB לעומת 4GB. "זה יותר מוכשר, גם מצלמה כפולה 12MP היורה עם 2x טלה המצלמה, LE מקבל עומק חיישן השני בתור מודול. הסוללה גדולה יותר (3,500 mAh לעומת 3,000 mAh) והוא תומך טעינה מהירה 3.0.

The fingerprint reader is in the Space key
Dual 12MP camera with 2x telephoto


את קורא טביעות האצבעות בחלל מפתח • כפול 12MP מצלמה עם 2x טלה

אדום מהדורה מביא גם תוכנה שיפור. ה-Hub+ app מקבל פעולה בר עם חיוניים, קל להגיע קיצורי דרך – חיפוש, סוג ולהלחין. BB גם עיצבו מחדש את האב ואת לוח שנה יישומים עם מראה מודרני יותר.

החל מהיום, ה-BlackBerry Key2 אדום מהדורה יכול להיות הזמנתי מראש ברחבי אירופה מן החנות המקוונת הרשמית.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.