דיווח: Samsung Galaxy Note10 יהיה ארבע המצלמה ההתקנה

דיווח: Samsung Galaxy Note10 יהיה ארבע המצלמה ההתקנה

היום, דו " ח חדש מגיע SamMobile עם מידע על Samsung הבא של ספינת הדגל. לא אנחנו לא מדברים על Galaxy לקפל, אבל סמסונג הדגל האחרים, ה-Galaxy Note. מקור אומר SamMobile כי הערה 10 הולך להיות ארבעה מערכת מצלמה על הגב.

את אמורה מספר הדגם יהיה SM-N975F. מה מוזר על מספר זה הוא כי זה לא ייגמר ב “0”. כמו כל הקודם גלקסי דגם מספרים. הסיבה לכך היא העריכו זה את ההערה הבאה יכול לבוא בשני 4G LTE ו-5G טעמים, בהתחשב בכך 5G הוא עדיין לא זמין באופן נרחב.

זה לא ידוע אם הבא גלקסי ישתמש באותן ארבעה מצלמות כי הם כבר על הגלקסיה S10 5G או בין אם זה להציע משהו חדש לשולחן. אנו משערים כי אנו עשויים לראות בדיוק את אותה ההתקנה להערה הבאה המכשיר.


Samsung Galaxy S10 5G

הגלקסיה Note10 שמועה יש גדול 6.66” תצוגה עם כנראה אותו 19.5:9 ותאורת יציע כ-8% יותר שטח. את Note10 הוא גם שם קוד “דה וינצ ' י” ו בזמן שמועות הציע את Galaxy S10 היה לשנות את שמות ערכת (אשר לא נכון), אנחנו לא יכולים לומר את אותו הדבר הערה 10 – לפחות לא בלי ספקנות.

אחרים שמועות מספרות כי סמסונג יהיה להסיר את 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק על הערה חדשה ואם Galaxy קיפולשל חוסר אוזניות ג ' ק הוא דבר ללכת על ידי, זה יכול להיות נכון. יש אפילו שמועות על אפשרות של חיישן המצלמה משולבת עם עט S מתגלה על ידי פטנט של סמסונג.

בכל מקרה, ה-Galaxy Note10 ההשקה היא עדיין רחוקה. אולי נראה את זה ההשקה באירופה בהמשך השנה במהלך IFA. עם זאת, בהתבסס על סמסונג הפעילות האחרונה, זה כנראה לא יהיה מחזיק משלו פרקה את אירוע ההשקה קרוב או בסביבה IFA זמן, המתקיים בתחילת ספטמבר.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.