הבית של Google app פירוק חושף צבע שליטה חכמה באורות

הבית של Google app פירוק חושף צבע שליטה חכמה באורות

האחרון "APK תובנה" 9to5Google מפילים את הגרסה החדשה ביותר של הבית של Google app (v2.9) חושף אילו תכונות אנו עשויים לצפות בעדכון הקרוב לאפליקציה.

כיום, עם Google app על iOS ו-Android, אתה יכול לעבור אורות בתוך בית, להתאים את הבהירות. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם גוגל הביתה חכם מציג מיד לאחר שאתה נותן הקול הפקודה המתאימה אור או קבוצה של אורות. ההבדל הוא שאתה יכול גם לשנות את הצבע של הנורה מבית smart display.


מקור: 9to5Google

הניתוח של האפליקציה מגלה כי בקרוב תוכל להיות מסוגל לשלוט צבע הגרסה הניידת של האפליקציה, כמו גם. זה אומר שאתה לא צריך ללכת לתוך כל יצרן האפליקציה (בהנחה שאתה משתמש יותר מסוג אחד של הנורה) כדי להתאים את הצבע ובהירות של החדר. בהתחשב בכך שאני לא מסוגל לראות את זה הגדרת את עצמי על שתי נורות LIFX, זה עשוי להיות מאפיין זה יהיה לרדד עם צד-שרת עדכון.


מקור: 9to5Google

עוד שני עדכונים הקרובים את היכולת “להזמין הביתה חבר” לשלוט על הבית החכם של אורות, רמקולים ו-universal media פקדים אשר יאפשר לך לשלוט על כל המכשירים בבית שמשחקים תוכן. זה יהיה שימושי במיוחד כאשר יש נגינה על מספר מכשירים בכל רחבי הבית שלך ואתה פשוט רוצה לעצור את הכל באמצעות הבית של Google app.

בדוק את מפורטת פירוק אצל 9to5Google על ידי מבקר את מקור הקישור.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.