כבוד נוף 20 מקבל המשחקים+ מצב כדי להגביר את יעילות אנרגיה, כבוד 8X מקבל צבע חדש

כבוד נוף 20 מקבל המשחקים+ מצב כדי להגביר את יעילות אנרגיה, כבוד 8X מקבל צבע חדש

את הכבוד להציג 20 מכר 1.5 מיליון יחידות, החברה חשפה שלה MWC האירוע. זה הפך המוכר ביותר בסין (עבור טלפון CNY 3,000+), כמו גם של אמזון מכר מס ' 1 בצרפת (ב – €500+ קטגוריה).

כבוד פיתח תכונה חדשה בשם המשחקים+, אשר יהיה לשפר את יעילות האנרגיה של קירין 980 שבבים על-ידי 20%. זה נעשה על ידי שימוש AI לחזות את הטוב ביותר-CPU ו-GPU clockspeeds הדרוש כדי להפוך את הפריים הבא. זה ממשיך במשחקים בכל חלקה 60fps ללא הגדלת clockspeed ללא צורך גבוה.

הכבוד הוא גם זז לכיוון וולקן מבוסס משחקים. זה יאפשר עיבוד HDR שיפור איכות התמונה במשחקים.

Epic Games היה עסוק הוספת וולקן תמיכה Fortnite (זה יהיה זמין בקרוב). זה ומשחקים אחרים (הזירה של אשת חיל, QQ מהירות) יעבוד עם משחקים+ מצב. 20% שיפור היעילות שהוזכרו לעיל נמדד בדיוק את וולקן גרסה של Fortnite.

כדי לחגוג את השותפות עם אפי, כבוד ייתן להציג 20 בעלי בלעדיות משמר הכבוד התלבושת. ראש HiHonor.com כדי לגאול את התלבושת.

3D ToF חיישן בצד האחורי של הצג 20 כבר יכול לעקוב אחר הגוף שלך ב-3D על תנועה מבוקרת משחקים. בעתיד, החיישן לשמש גם עבור Augmented Reality קניות, רשתות חברתיות חוויות.

מתחיל בתחילת מרץ, כבוד 8X קונים במערב אירופה תהיה האפשרות לקנות את החדש פנטום צבע כחול – ייחודי כפול מרקם צבע. זה יהיה זמין בבריטניה (דרך HiHonor), גרמניה (אמזון), צרפת (Fnac) ואיטליה (חנויות רבות).

Honor 8X in the new Phantom Blue color


כבוד 8X החדש פנטום צבע כחול

כבוד 8X ו 8X מקס מכרה מעל 10 מיליון יחידות מאז ההשקה שלהם בספטמבר.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.