עוד vivo iQoo דליפות: ידיים על וידאו ומתויגים גרפי

עוד vivo iQoo דליפות: ידיים על וידאו ומתויגים גרפי

רק בשבוע שעבר, התחלנו ללמוד יותר על vivo של תת מותג: iQoo. רק היוםשמענו על אמת מידה ציון ועוד כמה צילומי מסך המראים טלפון מטענים ב-47 דקות. המותג של הטלפון החכם הראשון לשחרר את זה מגיע מאד בקרוב, יש עוד שני חדשים דליפות עם תווית גרפי של התקן גזם של ידיים על וידאו שדלף.

וידאו חלק הדליפה היה יפורסמו בטוויטר, אשר מראה חלקי של ידיים על וידאו שנעשו על ידי סיני לשקע. הסרטון מראה את הטלפון בשני צבעים שונים: כחול ואדום. אנחנו גם רואים כמה תקריבים של שלוש מצלמות אולטרה רעיוני מסגרת אשר תואם את רעיוני דפוס על אחורי זכוכית גם כן.

אנו יכולים לראות כי הטלפון פועל FunTouch OS ו-בחלק העליון של התצוגה, אתה יכול לעשות את מים-טיפה בצורת חריץ. בסופו של הווידאו, ישנם שני מחירים בסינית יואן.

https://platform.twitter.com/widgets.js

לפי זה דלף וידאו, iQoo הטלפון לכאורה מתחיל ב-3,999 CNY (~ $598) הגבוהה ביותר-הרמה דגם ילכו על 5,999 CNY (~ $898). הטלפון הוא אמר לבוא שלוש שכבות: 6GB RAM + 128GB ROM 8GB RAM + 256GB ROM, ו-12GB RAM גרסה גם עם 256GB של אחסון.

הוידאו מציג גם את הטלפון יש תצוגה ברזולוציה של 1080×2340 px מה שהופך כדי היבט יחס של 19.5:9

Screencaps from the hands-on video
Screencaps from the hands-on video


Screencaps מ ידיים על וידאו

הבא בתור שכותרתו גרפי זה נראה להיות משהו שאתה יכול למצוא ב-מדריך התחלה מהירה זה כלל מגיע עם טלפון חכם של הקמעונאי אריזה.

הטלפון הזה נראה כמו המכשיר שמוצג ידיים על וידאו לעיל, כולל תוויות עבור משולש אחורי יחיד מצלמה קדמית, חריץ, 4,000 mAh, ב-תצוגה סורק טביעות אצבע, הכוח המפתח, 6.4 אינץ ' AMOLED הוא ציין גם כאן.


מקור: מחיר Kart

אנחנו גם רואים USB-C נמל בתחתית אזכור של 12GB של זיכרון RAM, אשר יהיה הכי RAM של כל טלפון חכם בעולם כרגע. באופן ספציפי, מצלמות החלטות 13MP + 12MP + 2MP על הגב ועל אחת 12MP selfie המצלמה ממוקמת בתוך waterdrop מעולה.

הטלפון מוגדר להיות הודיע על ידי vivo ב – 1 במרץ בשנזן, סין. זה כבר שמועות מהר מאוד 44W מטען תמיכה אשר יכול להטעין את הטלפון של 4,000 mAh ב-47 דקות ו-מופעל על ידי Qualcomm Snapdragon 855.

מקור 1 | מקור 2

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.