אתה יכול להגדיר את Google עוזר ביקסבי מפתח חדש לעקיפת הבעיה

אתה יכול להגדיר את Google עוזר ביקסבי מפתח חדש לעקיפת הבעיה

כמו פברואר 28, ביקסבי עודכנה על ה – Galaxy S8, S9 ו – Galaxy Note8 ו Note9 התקנים פועלים על Samsung אחד את ממשק המשתמש (אנדרואיד 9) המאפשר את ייעודי ביקסבי הכפתור יהיה למפות מחדש כדי פעולה מותאמת אישית או אפליקציה. אתה עדיין לא יכול לגמרי לבטל ביקסבי, אבל לפחות אתה יכול להגדיר ביקסבי כדי כפול הקש כדי שזה לא יהיה קל בטעות על ההדק.

אז אתה יכול להגדיר את חד-הקש כדי לפתוח כל יישום או להגדיר פעולה מותאמת אישית שאתה רוצה, כגון מתקשר של איש קשר או תקשורת Wi-Fi. זה התגלה, עם זאת, כי סמסונג השחורה יישומים מסוימים, במיוחד מתחרים הקול עוזרים, מלהיות הממופה ביקסבי מפתח. זה כולל אמזון אלקסה, קורטנה ו-Google עוזרת.

תוך יום, XDA-מפתחים הצליחו לבוא עם פתרון שיאפשר לכם למפות מחדש את המפתח לעבודה עם Google מסייע, Cortana, עקיפת Samsung השחורה של השיטה. אמזון אלקסה לא עובד עם השיטה הזו. התסריט היה מיוצאים של אוטומציה אפליקציה בשם טסקר, יכול להיות בצד טעון כקובץ APK.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא צד לטעון את התסריט APK ובחר אותו כמו ביקסבי חד-לחץ על פעולה. זה שורת פקודה קולית ו “השלמת פעולה באמצעות” מסך, בוחר את Google עוזר או Cortana אם אתה רוצה.

יש עוד שיטה המערבת הגדרת “מהר הפקודה” באופן ידני להפעיל “פתוחה עוזר” הפקודה. אתה יכול לנסות את זה או את השיטות לעיל על ידי בודק XDA-Developer’s לכתוב על מקור הקישור.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.