אתה יכול לאפשר Facebook Messenger של אפל מצב עם ירח emoji

אתה יכול לאפשר Facebook Messenger של אפל מצב עם ירח emoji

באוקטובר האחרון, Facebook אמר שזה יהיה בקרוב לרדד כהה מצב למסנג ' ר. אבל זה כבר יותר מארבעה חודשים מאז. Facebook עדיין לא התגלגל הזה המיוחל תכונה המשתמשים שלה. ובכן, למרות ענקית המדיה החברתית לא רשמית מופעלת תכונה זו עבור כולם, יש פתרון המאפשר לך להפעיל אותו בקלות.

האופל מצב ב Facebook Messenger יכול להיות מופעל על ידי שליחת ירח emoji (זה אחד:🌙) בצ ' אט. ברגע שאתה שולח את זה emoji, אתה תראה הודעה פופ-למעלה כתוב "מצאת כהה מצב!". מתחת לזה, יהיה כפתור עם "להפעיל בהגדרות כתוב".
הקשה על כפתור זה ייקח אותך לתפריט הגדרות של Facebook Messenger. שם תוכל לראות אפשרות חדשה בשם "אפל מצב". זה יהיה כפתור toggle ליד זה, הקשה על אשר תהפוך את אפל מצב.

ברגע שאתה מדליק את אפל מצב, Facebook תציג הודעה זו עדיין עובד על תכונה זו, אז אתה לא רואה את אפל מצב בכל מקום שליח. היא עשויה להופיע גם שבור בכמה מקומות.

זה כרגע לא ברור אם שיטה זו פועלת בכל המדינות, פלטפורמות, אבל Redditors מן הפיליפינים, פורטוגל, צ 'כיה, ערב הסעודית, ואינדונזיה" ח שזה עבד בשבילם. זה עבד גם על אנדרואיד טלפונים חכמים בהודו ושוב במטה, גם על אנדרואיד ו-iOS, אז זה בטוח לומר זה נפוץ מאוד, והוא יגיע באופן רשמי מוקדם יותר מאשר מאוחר יותר.

אם יקרה לך לחיות במדינה מלבד אלה שהוזכרו לעיל, אם שיטה זו עובדת על מכשיר אנדרואיד או iOS שלך, תן לנו לדעת בסעיף ההערות להלן.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.