המודיעין הבריטי הלוח על סף קוראים על האיסור של Huawei 5G ציוד

המודיעין הבריטי הלוח על סף קוראים על האיסור של Huawei 5G ציוד

עוד יום, עוד מכה על Huawei חשבון על ידי ממשלות מערביות. על פי דו " ח שנתי מבריטניה הלאומי של אבטחת סייבר במרכז, הסינים היצרן עדיין לא הצליחו לתקן מספר בעיות, נקודות תורפה, מעלה את השאלה אם כל העתיד שלה מוצרים יכולים להיות סיכון מנוהל כראוי.

למרות בריטניה שמירה עשה את הקול שלה דאגה, זה עצר של שיחה על הסף 5G איסור של Huawei של ציוד ברחבי הממלכה המאוחדת.

הדו " ח של Huawei אבטחת סייבר מרכז הטיפול, אמר. הפיקוח “יש כיום לא ראיתי דבר לתת אמון של Huawei היכולת להביא לשינוי באמצעות השינוי שלו התוכנית, ידרוש מתקבלת ראיה טוב יותר, הנדסת תוכנה.” חששות דומים שהונפקו על ידי בריטניה טלקום, פייננשל טיימס מדווח.

על פי דיווחי התקשורת, הרשתות כבר בדיקות 5G הטכנולוגיה על Huawei ציוד, אחרת זה יהיה להגדיר מחדש את המדינה במירוץ על gigabit מהירויות ההשקה יעלה התעשייה מאות מיליוני ליש " ט כדי להחליף את התשתית הקיימת.

מקבל עמוק לתוך הדו " ח, אתה יכול לראות הרבה ביקורת Huawei חסר end-to-end integrity של המוצרים, את oftware רכיב מערכת ניהול נקרא פגום ויש כמה conncerns על האבטחה של ציוד זה מתחבר הרדיו לרשת הלקוחות טלפונים חכמים.

דיוויד וונג, Huawei הראש של R&D אמר כל ספק של ציוד היה “בטוח יש נקודות תורפה” ו – “הדו " ח אינו מציע בריטניה רשתות פגיעים יותר מאשר בשנה שעברה”, אשר היא דרך אחת לומר לך לא השתפר כל דבר בתוך שנים עשר החודשים האחרונים, אבל לפחות זה לא גרוע יותר.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.