משתמשים מדווחים Galaxy S10 מצלמה קדמית באמצעות חיתוך מצב יישומי צד שלישי

משתמשים מדווחים Galaxy S10 מצלמה קדמית באמצעות חיתוך מצב יישומי צד שלישי

Samsung Galaxy S10 משתמשים מדווחים כי המצלמה הקדמית של הטלפון שלהם יכול לשמש רק את חיתוך מצב, ולא את מלוא שדה הראייה כך העדשה מסוגלת בעת שימוש של צד שלישי יישום המצלמה. זה נראה כדי להחיל את כל שלושת ההתקנים S10 סדרה.

הגלקסיה S10 יש זווית רחבה עדשה למצלמה הקדמית על כל שלושה מכשירים. עם זאת, ראשי יישום המצלמה תמיד פותחת ב קצוץ מצב (6MP) מציע שדה ראייה דומה למה שיש לך על selfie מצלמות על ידי יצרנים אחרים. כמו תכונה נוספת, המשתמשים יכולים לבחור לעבור את מלוא שדה הראייה של העדשה (ומכאן מצלמת חיישן מלא רזולוציה של 10MP).

עם זאת, נראה שסופקו המצלמה API על ידי סמסונג מאפשר יישומי צד שלישי, כגון רשתות חברתיות, וידאו מתקשר אפליקציות רק להשתמש קצוץ מצב של המצלמה הקדמית.

אנחנו עדיין לא בטוח מה הסיבה לכך, היא, אבל, בעבר, ראינו טלפונים עם חזית כפולה מצלמות ומאפשר רק אחד מהם. כדי להיות בשימוש על ידי יישומי צד שלישי, אז אולי זה קיימת הגבלה של אנדרואיד יותר מכל דבר אחר.

אם זה המקרה, סמסונג כנראה לא יהיה מסוגל לתקן את זה באמצעות עדכון תוכנה. עכשיו, דרך לעקיפת הבעיה עבור חלק מהאפליקציות קודם לירות את התמונה בחלון הראשי של יישום המצלמה ולאחר מכן לייבא אותם לתוך האפליקציה שלך של בחירה מתוך הגלריה.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.