אפל באופן רשמי מבטל AirPower לאחר שמונה עשר חודש עיכוב

אפל באופן רשמי מבטל AirPower לאחר שמונה עשר חודש עיכוב

שמונה חודשים אחרי זה היה הראשון חשף, אפל הודיע כי הוא מבטל AirPower.

בהצהרה בדוא " ל – TechCrunch, אפל סגן הנשיא הבכיר של חומרה הנדסה — דן ריקיו — אמר,

אחרי הרבה מאמץ, אנחנו כבר סיכם AirPower לא תהיה להשיג את הסטנדרטים הגבוהים שלנו ויש לנו ביטלו את הפרויקט. אנו מתנצלים בפני אותם לקוחות אשר מצפה את ההשקה. אנחנו ממשיכים להאמין כי העתיד הוא אלחוטי, מחויבים לדחוף את אלחוטית ניסיון קדימה.

AirPower הוכרז בספטמבר 2017, מרכזי לצד ה-iPhone X ו AirPods. החזון של אפל שהוצג בזמנו היה של משטח טעינה אלחוטית, שתאפשר למשתמשים לטעון את ה-iPhone, אפל שעונים, AirPods בו זמנית על שום משטח. את AirPower מחצלת היה לסנכרן את מצב הטעינה, אז אתה תהיה מסוגל לראות כמה כל המכשירים היה טעון ב-iPhone.

עם זאת, נראה כי המכשיר היה פשוט יותר מדי שאפתני מבחינת עיצוב אפל פשוט לא יכול להפוך אותו למציאות. בזמן טעינה מחצלות זה יאפשר לך להטעין מספר מכשירים קיימים, רובם די גדול כדי לאפשר מספיק מרווח בין הפרט אינדוקציה, סלילים. בינתיים, AirPower הולך להיות די קטנים, על פי תמונות אפל שחררה.

העיכוב הרוויח AirPower מם הסטטוס באינטרנט, עם זאת, זה רק אחד בשורה של רבים האחרונות אפל מוצרי חומרה זה היה רוקי השיגור (או במקרה הזה, לא לשגר בכלל). AirPods לקח חודשים לפני שאפל יכול לשלוח אותם. את אלחוטית מקרה אפל לא הראו חזרה ב-2017 התחיל משלוח בשבוע שעבר. HomePod גם היה די לשחרור מושהה. בינתיים, מיתיים Mac Pro כי החברה כבר עובדת על seamingly הגילאים עכשיו עדיין אין לו תאריך שחרור.

את AirPower התנצלות גם מגיע זמן קצר אחרי עוד התנצלות כי החברה להנפיק לאחרונה. בתוך מאמר, וול סטריט ג ' ורנל lampooned אפל לא פונה בעיות אמינות הפוקד את הפרפר על קלידים האחרונים שלה MacBooks. בתגובה, אפל פרסמה הודעה (לא)התנצלות המשתמשים שלה.

לחזור AirPower, זה אפשרי אפל יכולה לבקר פרק זה במועד מאוחר יותר, בשלב כלשהו בעתיד, כאשר הטכנולוגיה הייתה קיימת כדי להפוך את חזון החברה עבור זה אפשרי. אבל עכשיו, אתה פשוט צריך לקנות תקן Qi תואם מטען לאייפון שלך, AirPods. קודם בעיות העולם? בהחלט.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.