ראיון: מנכ "ל Huawei, ריצ' ארד יו שיחות P30 מצלמות, קיפול טלפונים, מצב של 5G

ראיון: מנכ "ל Huawei, ריצ' ארד יו שיחות P30 מצלמות, קיפול טלפונים, מצב של 5G

בניין מוצלח מאוד 2018, Huawei נכנסת השנה החדשה בבום. מוקדם יותר השבוע החברה חשפה באופן רשמי החדשים שלה מסדרה P ספינות הדגל בפריז. הטלפונים החדשים מציעים שכלולים בכל התחומים בהשוואה לשנה שעברה של דגמים ואני עדיין מנסה שוב לעשות מהפכה הצילום הסלולרי. בתור אחד החלוצים במירוץ כדי 5G, Huawei באופן מפתיע לא להכריז הקרוב 5G מכשירים במהלך האירוע אבל הצלחנו להשיג כמה תובנות על החברה הגישה של קדימה.

כמובן, את החדש P30 ו P30 Pro לא מושלם טלפונים חכמים עבור כולם, אבל כפי כוללת החבילה הם ללא ספק מוביל בקבוצה. Huawei כבר ליטוש את ספינות הדגל שנה מעל שנה ו P30 סדרת המכשירים מציעים את הטוב ביותר חומרה תכונה של היצרן בהרכב עדיין.

לאחר הנאום, הצטרפו חברים אחרים של מדיה בעיתונות פגישה עם מנכ "ל Huawei, ריצ' ארד יו, לשמוע את מחשבותיו על P30 סדרת מצלמות, מדינת מתקפל טלפונים, 5G פריסה, AI פונקציונליות, ואת התחרות.

אתה לשים הרבה דגש על זום אופטי היכולות של הטלפונים החדשים אתה יכול לדבר קצת יותר על זה? כמו כן, שלך selfie המצלמה אינה תומכת פוקוס אוטומטי, זה פשוט קבוע, אז אתה יכול לדבר קצת יותר על זה?

חדש 5x זום היא מאוד משמעותית. אם אתה רוצה לקחת את התמונות במרחק זה תמיד שימושי. אני חושב זום תכונה בהחלט ביקוש חזק ואנחנו גאים להציג אותה בפני ספינות הדגל שלנו.

לגבי המצלמה הקדמית, בדרך כלל לצלם תמונות במצב נייח כאשר הזרוע מורחב אז אתה לא צריך פוקוס על זה. זה יותר חשוב לנצל את הטוב ביותר חיישן אפשרי, כמו שאנחנו עשינו. שלנו 32 מגה פיקסל חיישן יעזור לך לצלם תמונות טובות גם באור נמוך ועוד קשה סביבות. זה לא חשוב לכלול פוקוס למצלמה הקדמית. אכפת לנו יותר על העולם האמיתי חוויית הצרכנים. גם אם היה לנו פוקוס אוטומטי בתוך המצלמה הקדמית, החריץ צריך להיות גדול יותר, אנחנו לא רוצים את זה כמו העיצוב יהיה בסכנה.

של P30 Pro אין אפשרות להקליט 4k ב-60fps, מה הסיבה מאחורי זה?

ישנן שתי סיבות עיקריות בשביל זה. קודם כל היתרונות של 4K ניתן לראות רק עם מסך גדול זה הגיוני לעשות את זה בטלפון שלך. שנית, זה לוקח הרבה של אחסון להקליט 4K אז יהיו נגמרים במהירות של מרחב זה סיוט עבור הצרכנים. אנו ממליצים למשתמשים לעזוב את הקלטת וידאו רזולוציית FullHD, זה יותר ממספיק.

בשנה שעברה הראה לנו עם P20 סדרת המצלמות הן חלק הטוב ביותר במכשירים ניידים, אתה עדיין חושב שזה הכרחי כדי להשוות את עצמכם כל כך חזק עם אפל, סמסונג בשידור חי על הבמה?

המצלמה שלנו הוא הטוב ביותר, אבל [עדיין] הרבה אנשים לא יודעים את זה ובגלל זה היה לנו השוואה [על הבמה]. אנחנו רוצים שעוד אנשים יודעים שאם הם רוצים את הטוב ביותר, הם צריכים לבחור Huawei. זה הביטחון שלנו, אז אנחנו יכולים להגיד שאנחנו הטובים ביותר.

אתמול אפל הציגה את שירות הזרמת וידאו, אתה חושב שירותים ולא מוצרים הם העתיד של חברות היי-טק? האם יש לך תוכניות להציג משלך שירות זרימה?

אני חושב שזה מהלך טוב עבור אפל, אני חושב שזה קשה להם להתחרות איתנו בחזית החומרה וכמובן שירותי יביא תזרים מזומנים והכנסות אז זה הוא בחירה טובה. מה תפוח זה עושה טוב, זה הדבר הנכון בשבילם, כמובן, הם יצטרכו להתחרות עם נטפליקס וכל שאר שירותי הזרמת וידאו וזה באמת תלוי כמה טוב הם יכולים להתחרות איתם. בשבילנו, אנחנו לא מתכננים להתחרות בהזרמה שירות למגזר מחוץ לסין. יש לנו שותפויות עם וידאו חברות ואנחנו מעדיפים לתת לצרכן אפשרות בחירה לבחור משלהם שירות זרימה. אני חושב כי אפל חסר במונחים של מוצר חומרה חדשנות וזה למה הם חותרים אל השירותים.

אתה גם הציג את דיגיטליים מפתח הרכב פונקציונליות, וגם עכשיו, זה אאודי בלעדי, מה את הרכב הבא מותגים אנו יכולים לצפות תכונת מפתח-פחות ערך?

זו עבודה בתהליך, יהיה לנו ב. מ. וו, פולקסווגן, וכל חברות גדולות אחרות. אנחנו מקווים שזה יהיה זמין בקרוב על הדור הנוכחי מכוניות אבל זה תלוי אם הם תומכים ב-NFC. אנחנו מוכנים מצידנו ואנחנו מקווים עם הזמן כל דגמי הרכב יהיה נתמך (לפחות באמצע-רובד גבוה רובד).

מסתכל מתקפל מכשירים באופן כללי חבר X בפרט, מה נתח השוק אתה רואה מתקפל מכשירים לעומת זאת, גורמי צורה (אתה יכול לתת לנו אחוז)?

ובכן, כיום, קיפול טלפונים הם רק ההתחלה, נתח השוק קטן, הם עולים הרבה, זה מאוד יקר לייצר מכשירים כאלה. כמו פעמים לעוף, עלויות להפחית, אני חושבת שנתיים מתקפל טלפונים יהיה מחיר דומה כדי הדגל הנוכחי טלפונים. עדיין אנשים יעדיפו נורמלי טלפונים חכמים אחרים יעדיפו מתקפל אלה.

היית אומר חצי המכשירים שלך בעוד כמה שנים יהיה מתקפל?

קשה לומר, אני חושב את זה על הדגל רמת שנתיים וחצי של המכשירים שלנו יכולה להיות מתקפלת. אני באמת נהנה באמצעות חבר X. אני משתמש בו לעבוד כל הזמן, זה ממש שימושי שיש מסך גדול יותר בעת קריאת תרשימים, גרפים או רק עבור גלישה באינטרנט.

הוא חבר X הטלפון הראשי שלך עכשיו? ובעתיד אתה חושב שיהיה לך יותר קטן מתקפל מכשירים, אולי חצי בגודל של טלפון רגיל?

בטוח, כפי שאמרתי אני באמת נהנה באמצעות חבר X לעבודה, P30 Pro עבור כל דבר אחר, במיוחד את המצלמה זה ממש טוב. בעתיד נוכל להפוך מתקפל לטלפון בגודל חצי אחד [P30 Pro], יש לנו תוכניות קטנים יותר מתקפל הטלפון.

Huawei מתכננת להוסיף את קולי עוזר בשלב כלשהו?

לכן, כעת, יש לנו את הקול שלנו, העוזר (Xiaoyi) עבור השוק הסיני, אבל אנחנו סומכים על גוגל עוזר אמזון אלקסה בשווקים אחרים בגלל המערכת האקולוגית. בעתיד, אנו מתכננים להוסיף את הקול שלנו עוזר. בינתיים, גוגל ואמזון עושים יותר טוב מאיתנו מחוץ לסין ואנחנו צריכים לתת את החוויה הטובה ביותר לצרכנים.

אף אחד לא מטיל ספק Huawei היא אחד היצרנים הטובים ביותר במונחים של אינטליגנציה מלאכותית, מה הצעד הבא ב-AI עבור טלפונים ניידים? איזה סוג של בינה מלאכותית יכולות תציג בניו Huawei מכשירים?

אני חושב AI הוא מטרה כללית התכונה, עם הטלפונים שלנו אנו מספקים את זה AI כוח עיבוד לכל מפתחי האפליקציה כדי לתמוך את הרעיונות שלהם. לדוגמה, יש לנו צד שלישי app מפתחים ליצור יישומים עבור אוטונומי נהיגה, עבור הסובלים מליקויי ראייה או שמיעה אנשים. אנו משתמשים AI כדי לשפר את ביצועי הצילום של הטלפונים שלנו. אנחנו לא מנסים לעשות הכל בעצמנו, אנחנו מנסים למנף החוצה AI יכולות עיבוד עבור מפתחי אפליקציות להביא תכונות חדשות מדהים. אנחנו מנסים להשאיר AI הדמיון של המפתחים, תוך שיפור הביצועים של הטלפונים שלנו.

מיתוג מעל 5 גרם, האיחוד האירופי החליט לא לאסור Huawei מן הבניין 5G רשתות אז מתי אנחנו יכולים לצפות לראות Huawei הראשון של 5G התקנים באירופה?

כמובן, הממשלה מנסה להגביל אותנו אבל יש לנו את הטוב ביותר 5G הטכנולוגיה כל כך נשאים, עדיין סומך Huawei. שלנו 5G טכנולוגיה הרבה לפני האחרים, אולי לא הייתי צנוע אבל אני יכול להגיד Huawei היא לפחות שנה וחצי לפני המתחרה הקרובה ביותר. אני חושב שכולם רוצים 5G אז יש לי ביטחון עצמי יותר ויותר נושאות יותר ויותר מדינות יבחרו של Huawei 5G פתרונות. מסחרי 5G יהיה זמין באמצע 2019, בסביבות מאי-יוני. שלנו המכשירים הראשונים יהיה מתקפל חבר-X ו-5G גרסה של חבר 20 X והם יתחילו משלוח מיוני. בסתיו הזה, לצד המובילה נושא זה, נוכל לראות את הגלובלית 5G שיגור במיוחד בסין, דרום קוריאה, וכמה מדינות באירופה.

כיום כל חברה טוענת כי יש להם לוח-פחות חכם אבל אנחנו יכולים לראות בבירור, רובם עבה סנטרים, יש לך פתרונות לבעיה זו?

אם נסתכל על P30 אתה כבר יכול לראות בתחתית הלוח הוא ממש קטן. למעשה, P30 בתחתית הלוח הוא אפילו קטן יותר מזה של P30 Pro. אנחנו יכולים לעשות את הסנטר קצר יותר אבל זה לא יהיה נוח להשתמש בטלפון ככה. הסיבה למה אנחנו לא הוסר לחלוטין בתחתית הלוח היא כי בשוגג לא נוגע. אם לא היה צ ' ין, כל פעם את החלק במהירות מהחלק התחתון יהיה בהיסח הדעת לוחץ וזה לא נוח. מה שאנחנו מתמקדים ואנו מאמינים שחשוב יותר הוא לכווץ את הצד bezels. שם בהחלט צריך להיות קצת מקום על החלק התחתון של המסך, כך שתוכל להשתמש במכשיר שלך יותר בביטחון.

בשנה האחרונה ראינו את הצמיחה המרשימה של הצרכן קבוצת עסקים, אתה חושב שאתה יכול לחזור על שיעור הצמיחה השנה?

על בטוח! תקציבית שנה זה אותו דבר כמו השנה. בחודשים ינואר-פברואר, יש לנו אפילו חזקה יותר של גידול לעומת שנה שעברה. אתה יכול לנחש את הצמיחה שלנו מהירות של השנה ינואר ופברואר? הצמיחה שלנו הוא מהירות כבר יותר מ-50% לעומת השנה שעברה!

כתב ויתור: אנחנו השתתפו קבוצה ראיון עם עמית התקשורת והתעשייה אנליסטים באותו החדר אז לא כל השאלות נענו בטקסט בא GSMArena.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.