נגד כיוון השעון: עמיד במים טלפונים

נגד כיוון השעון: עמיד במים טלפונים

מים מעולם לא היה חבר אלקטרוניקה, אבל תמיד היו טלפונים עם רוח הרפתקנית, כי יש הגנה מפני אלמנטים. את Benefone Esc! מ-1999, מפורסם בתור הראשון טלפון סלולרי עם GPS מובנה מקלט, היה הלם עמיד במים. אבל זה היה לפני טלפונים ניתנו הרשמי IP קודים, אז אנחנו מהר קדימה כדי 2008.

אבל קודם, קורס מזורז על מה המשמעות של המספרים. הספרה הראשונה אמצעי הגנה נגד חלקיקים מוצקים, השני הוא הגנה מפני נוזלים. אנחנו נתמקד הספרה השנייה.

IPX3 ריסוס מים
IPX4 מתיז מים
IPX5 סילוני מים
IPX7 טבילה, עד 1 מ ' עומק
IPX8 טבילה, 1 מ ' או יותר עומק

אנחנו נהיה מסתכלים על ממוצעים משוקללים שוב (מדורגים על ידי הקורא ריבית). זה כי בימים הראשונים, משהו כמו Sonim XP3 אנדורו היה אחד הבודדים עמיד במים אפשרויות (IP67). זה היה נישה מחוספס המכשיר רק כמה אנשים יש אחד.

דברים לסחוב לאט עד יחסית לאחרונה. ב-2013, ה – Xperia Z כתב את ספר החוקים עבור Sony הדגל הזה כלול עמידות במים. השנה הבאה Samsung Galaxy S5 גם מאובטח. IPX7 דירוג, למרות S6 לא בעקבותיה (וגם זה באופן חלקי מסביר את הירידה ב-2015). אז אפל הצטרף למפלגה ב-2016 עם iPhone 7.

Sony Xperia Z
Samsung Galaxy S5
Apple iPhone 7


Sony Xperia Z • Samsung Galaxy S5 • Apple iPhone 7

סמסונג ובמיוחד אפל הם אולי החזק את היכולת שלהם להשפיע על הצרכן טעם. סוני ללא ספק השאיר את חותמו גם. הדור הראשון פיקסל הטלפון התחיל עם התזה התנגדות משודרג נאותה, עמידות במים מאוחר יותר מודלים.

כמה Motorolas הן IP-מדורג, כמו גם, על-פי רוב יש ציפוי מיוחד על הרכיבים הפנימיים שגורם להם סנסציה הוכחה (אבל לא לעצור את המים להגיע).

לא שזה עושה המון הבדל. לא יצרן למעשה ממליצה הולך לשחות עם הטלפון שלך, אז את עומק לא משנה. התנגדות המים היה שם כדי להגן מפני תאונות (למשל, נשפך מים או להפיל את הטלפון בפנים).

התנגדות המים דורש חותמות גומי על כל הפתחים, אשר מגביר את מורכבות ועלות. היו כמה גימיקי חור-פחות טלפונים, אבל המגמה הכללית חכם עיצוב הוא שם. לדוגמה, בשנים האחרונות, LG ו-Huawei ספינות הדגל החליף את האוזנייה עם אקוסטית התצוגה. בקרוב טלפונים עשוי להיות עמיד למים כברירת מחדל, כפי שהם יהיו אטומים לגמרי סתום – אין יציאות, כפתורים, בלי כלום.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.