תזונתי מידע על גרסאות אנדרואיד: KitKat יש הרבה קלוריות, Froyo היה הכי בריא

תזונתי מידע על גרסאות אנדרואיד: KitKat יש הרבה קלוריות, Froyo היה הכי בריא

אנשים תמיד מודאג לגבי ה SAR של טלפונים ותוכנה להתנפח, אבל למה אף אחד לא מדבר על כמה קלוריות צפופות מודרנית מערכות הפעלה צריך להיות? אנדרואיד מציע דבר מלבד ממתקים!

לחנך את הציבור, עשינו קצת מחקר על גרסאות אנדרואיד שונות. זה לא היה קל כמו שזה נשמע מאז את השמות יכול להיות קצת מעורפל. לדוגמה, “אנדרואיד 9.0 פאי” לא לציין את הטעם. מסתכל הרשמי תמונות אבל זה די ברור שזה פאי דובדבנים. שים לב כי גלידה היא אופציונלית, ולכן אנחנו לא לכלול את זה במספרים להלן.

גודל המנות משנה – אחד סופגנייה יש יותר קלוריות מאשר אחד Jelly Bean. אבל נו, מי יכול לאכול רק אחד Jelly Bean? כדי לעשות דברים יותר קל להשוות, אנחנו כבר התווה את הקלוריות לכל 100 גרם של מערכת ההפעלה אנדרואיד.

זה ברור כי Froyo היה הבריא אנדרואיד אפשרות, אבל אנחנו מחבבים גלידה כריך. אנחנו עדיין מתגעגע Holo טעם. ביותר האחרונות פאי לא רע גם.

אתה יכול להסתכל רק על קלוריות כדי לקבוע אם חטיף בריא או לא, אז הנה יותר מפורט התזונה מידע עבור אנדרואיד.

מאז אנדרואיד היא בעיקר, בנה של קינוחים וממתקים, זה לא מפתיע, כי יש הרבה פחמימות. סוכרים בעיקר – Lollipop הוא כמעט 100% סוכר! – אבל כמות טובה של קמח מדי (למשל הקאפקייקס).

אפילו אז, פחמימות לא העבריין הגרוע ביותר – שומנים-יש 9 קלוריות לגרם, סוכר רק 4 קלוריות. ו KitKat 26% שומן, ובעקבותיו סופגנייה ב-25% שומן. למרבה הצער, אנדרואיד 4.4 סלט כרוב לא הורדתי, אבל יש לנו ציפיות גבוהות אנדרואיד 10.0 קינואה.

הצטרפו אלינו שוב בפעם הבאה כאשר אנחנו משרטטים את הפסגות הגבוהות של macOS משחרר. אולי אנחנו יכולים ללכת לטייל לעבוד כל אלה אנדרואיד קלוריות.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.