נוביה אלפא בא אפריל 8

נוביה אלפא בא אפריל 8

את נוביה אלפא הוא מכשיר ייחודי, יש לו את כל היכולות של הטלפון החכם, אבל זה אמור להיות משוחק על פרק כף היד שלך. אתה יכול לעקוב אחר הכושר שלך התקדמות, בקרת השמע שלך והודעות בדיוק כמו שעונים חכמים אחרים, אבל מה שמבדיל את אלפא שזה יכול גם לבצע שיחות טלפון, לצלם ולעשות בעצם את כל מה הטלפון שלך יכול, באופן עצמאי. היום למדנו את הטלפון החכם (כמו נוביה אוהב לקרוא לזה) מתוכנן לשחרור ב-8 באפריל בסין, על כל מרכזי מסחר אלקטרוני פלטפורמות.

יש לנו הזדמנות לשחק עם המכשיר ב-MWC , ובזמן זה יש כמה רעיונות מגניבים ביצועים וממשק משתמש השאיר לנו לרצות. ברור נוסף נוגע עם הטלפון החכם הוא גודלו הוא מאסיבי ערכת לקשור על היד שלך. עדיין, 4" תצוגת OLED ו-אלפא יכול להיות אפשרות מעשית עבור מי נהנה הגדול מערך של תכונות על היד שלהם.

אחרים המפרט כולל מעבד Snapdragon ללבוש 2100, 1GB של זיכרון RAM ו 8GB של אחסון. הסוללה היא 500 מיליאמפר ויש לו propitiatory פינים מחבר לטעינה. את 5 מגה פיקסל f/2.2, מצלמה חיישן שקרים בחזית צד ימין לצד זה הוא חיישן מודול יחד עם כל הכפתורים. המכשיר פועל על אנדרואיד המותאם אישית תוכנה, אשר היה נראה די מסורבל בידיים שלנו.

תמחור מתחיל ב – €450 על ה WiFi-רק גרסה שחורה והולך עד €650 בשביל הזהב eSIM variant.

מקור (בסינית)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.