כבוד נוף 20 לטווח ארוך סקירה

כבוד נוף 20 לטווח ארוך סקירה

מבוא

על כל דגל הטלפון החכם, תמיד יש מדוללת חלופה שלא לספק בדיוק את אותן תכונות, אבל בסופו של דבר להיות הרבה יותר זול. אתה יכול להגיד את זה את הכבוד להציג 20 טכנית מדוללת Mate Huawei 20 Pro, אבל את התכונות "מדוללת" לא לדלל את החוויה הכוללת שאהבנו על חבר 20 Pro. זה הכי קרוב שאתם תקבלו את חבר 20 pro זמן לבזבז על חצי כל כך הרבה.

הכבוד הוא תת-מותג של Huawei זה repacks Huawei טלפונים לתוך זול יותר גרסאות, לעתים קרובות עם אותו מפרט אבל עם כמה הבדלים עיקריים: כבוד מצלמות הם לא ממותגים בשיתוף עם לייקה כמו של Huawei, כבוד משתמש עלות נמוכה יותר מציג, ויש כבוד אין להם טלפונים תכונות פרמיה כמו איטום או טעינה אלחוטית.

לכבוד מחדש את V-series כדי "להציג" מחוץ לסין מתחיל עם הנוף 10. זה היה מפרט דומה ל " חבר 10 Pro אבל המראה שלה היה משעמם ומתוארך על ידי לעומת זאת. הנוף 20 מרגיש כאילו הנוף 10 פרחה מודרני פרימיום הדגל על ידי השוואה.

את הכבוד להציג 20 מיישם גם את חור אגרוף מצלמה בחזית הפונה אל התצוגה, אשר עוד דחף אותו לתוך המודרנית מקצה לקצה עיצובים. אין לנו הגדולות תלונות עם המחורר המצלמה, אבל אנחנו לא יכולים להגיד את זה פחות מפריע מאשר אגלי טל בצורת חריץ.

Honor View 20 Long Term review

זה לטווח ארוך ביקורת, אנחנו הולכים לראות איך את הכבוד להציג 20 עמדה בחודשים האחרונים ולברר אם כל הראשוניים היו חששות התייחס עדכוני קושחה. אנחנו גם חושב שזה הזדמנות טובה ארצות הברית קהל להסתכל ולראות מה הם נעדרים מאז את הכבוד להציג 20 ורוב טלפונים סיניים אחרים לא נמכרים בארה " ב.

לקחנו תקופה ארוכה של זמן כדי באמת להכיר את הכבוד להציג 20 – החיובי שלה הצדדים יחד עם השיגעונות שלה ואת החסרונות. בעמוד הבא, נדבר על העיצוב והתצוגה של הטלפון ואומר לך איך הם שדדו בשימוש יומיומי.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.