אפל 2019 מכשירי iphone יש הפוכה טעינה אלחוטית

אפל 2019 מכשירי iphone יש הפוכה טעינה אלחוטית

בין כל הדיבורים של 5G, לצד כל המאמצים כדי לחתוך bezels כמה שיותר, יותר גימיק המגמה התפתחה בעולם הנייד גם בשנה שעברה – הפוך טעינה אלחוטית. Huawei בת זוגו של 20 Pro היה זה, החדש P30 Pro יש את זה גם, סמסונג קפץ על העגלה עם S10, ועכשיו זה נראה כאילו אפל קנו כרטיס לרכבת מדי.

על פי דו "ח חדש של המפורסם של אפל האנליסט מינג-צ' י קואו, שלחה למשקיעים כיום, החברה הולך לכלול את הטכנולוגיה שלה הקרובות 2019 מכשירי iphone, אמורים להיחשף בסתיו הזה.

באמצעות תכונה זו, מכשירי iphone החדשים תהיה מסוגל באופן אלחוטי תשלום iphone אחרים או חדשים AirPods עם טעינה אלחוטית המקרה, וכן כל שאר הצ ' י מכשיר תואם. ברור פחות גימיקי להשתמש במקרה הזה כרוך חדש AirPods, כמו נניח זה יהיה איטי לחייב טלפונים אחרים, שלא לדבר על זה, אתה כנראה לא רוצה לרוקן את הסוללה של האייפון, זה עושה את הטעינה במהירות.

קואו אומר Compeq תספק את הסוללה לוחות STMicro תספק אפל עם שני דרך בקר טעינה אלחוטית. כדי שזה יעבוד, קיבולת הסוללה ואת הסוללה הלוחות. 2019 האייפונים צפויים להגביר את גודל. את ה-iPhone XS מקס היורש יכול להיות בין 10 ל-15% סוללה גדולה יותר, ואילו את ה-iPhone XS יורש יכול לגדול על ידי 20 ל-25%. באשר iPhone XR יורש, צריך רק לראות רווח של 0 עד 5%.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.