פוטנציאל Oppo רינו לייט הולך TENAA

פוטנציאל Oppo רינו לייט הולך TENAA

כמה גרסאות של ה – Oppo רינו יהיה שם? החברה סמנכ " ל בריאן שן משותף תמונה דגימות Standard Edition, אשר צפוי חוסר פריסקופ המצלמה של יותר גרסת פרימיום. ואז יש את 5G ו למבורגיני גרסאות.

ועכשיו TENAA פורסם מידע על PCAM10 ו PCAT10, אשר שמועה להיות Oppo רינו לייט. יש רק שתי מצלמות על הגב כמו מעבד ראינו, אבל יש לו גם האחורי רכוב קורא טביעות האצבע (במקום ב-תצוגה יחידה). זה מה שיעשה את זה “לייט” מודל בהשוואה Standard Edition (“SE”, אולי?).

שים לב כי מצלמות הם שונים מדי. את זה יש רק 16+2MP לוח כפול, בעוד Standard Edition (ויותר דגמים) יהיה 48MP הראשי חיישן. בכל מקרה, הטלפון מוגדר עם 4/6GB של זיכרון RAM ו-128GB אחסון, בתוספת חריץ microSD מדי.

Oppo Reno Lite (PCAM10), photos by TENAA
Oppo Reno Lite (PCAM10), photos by TENAA
Oppo Reno Lite (PCAM10), photos by TENAA


Oppo רינו לייט (PCAM10), תמונות על ידי TENAA

מסך 6.5” LCD, מעט גדול יותר 6.4” AMOLED מתוכנן יותר פרימיום גרסאות, אבל בכל מקרה את רזולוציית 1080p+. התמונה של הכניסה הוא די כהה, אבל זה נראה כאילו יש דמעה מעולה, כל כך לא מקובל קופצות מצלמות על מודל זה.

יש גם דיבורים – אשר TENAA לא יכול לאשר או להכחיש. זה שני מודלים אלה יהיה מופעל על ידי Helio P70 השבבים, במקום ה – Snapdragon 710 זה היה דווח על ידי AnTuTu. דוגמניות הצמרת ישתמש Snapdragon 855. כל אותם תשיק עם אנדרואיד 9 פאי מחוץ לקופסה.

מקור 1 | מקור 2 (בסינית) | באמצעות (בצרפתית)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.