סמסונג מדגישה את העליון תכונות מצלמה של גלקסי S10

סמסונג מדגישה את העליון תכונות מצלמה של גלקסי S10

סמסונג הציגה את גלקסי S10 ו-Galaxy S10+ עם טריפל המצלמה ההתקנה על גב זה יש כל מה שאתה צריך – איכותי רגיל היורה, רחב-זווית סנאפר ועדשת טלה. היום, החברה פרסמה ראיון עם המצלמה מפתחים המתכנן של המוצר ב-Samsung Mobile Communications חלוקה אשר סיפר לנו יותר על הפיתוח שלה.

לספק “יותר מאשר שיפור איכות התמונה,” הצוות מצויד Galaxy S10 עם זווית רחבה היורה זה “הסוד לוקח תמונות מדהימות.”

סמסונג ציינה שפע של פונקציות של אולטרה-רחב זווית המצלמה, כולל לחיות להתמקד פנורמה. על פי Sugon בק, עכשיו אתה יכול לקחת את תמונות פנורמי מהר יותר, קל יותר, עם פחות תנועה משמאל לימין. חיים להתרכז זה לא מטבעו תכונה חדשה, אבל עכשיו זה זמין בזמן נטילת אולטרה-רחב זווית תמונות – זה מטשטש את הרקע כל כך את הנושא יכול לעמוד.


התמונה עם ה " אולטרה-רחב מצלמה של גלקסי S10+

סמסונג גם התרברב שלה סופר יציב ייצוב וידאו משופרת ואפילו סיפק השוואה וידאו בין גלקסי S9 ו-Galaxy S10+. Wonseok שיר מומלץ להשתמש במצלמה נורמלית במצב הקלעים עם פחות אקשן באור נמוך, סופר יציב צריכה להיות בשימוש במשך יותר בהיר סצינות, יותר תנועה.

ומכיוון שכולם מדברים על AI, סמסונג היא גם עושה את זה. חדש אפליקציית המצלמה מזהה עד 30 קטגוריות שונות של סצינות, הודות משודרג NPU, הטלפון באופן אוטומטי מייעל את התמונות. Seoyoung לי אמר קטגוריות כמו כלב מתמקדים על הפרטים הקטנים, תוך נעליים ובגדים לייפות את הצבעים. AI גם מצביע על סצנות, הודות מסד נתונים של מעל 100 מיליון תמונות.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.