קוואלקום וסמסונג לא למכור 5G מודמים אפל

קוואלקום וסמסונג לא למכור 5G מודמים אפל

של טייוואן אלקטרוני טיימס " מדווח כי שני קוואלקום וסמסונג דחה את ההזדמנות כדי לספק 5G מודמים עבור אפל. בהתחשב פטנט עולמי המלחמה בין אפל, קוואלקום, סן דייגו החברה מתעלם הוא לא הפתעה גדולה.

סמסונג, לעומת זאת, על פי הדיווחים נתן סיבה אחרת – לא מספיק היצע שלה Exynos 5100 5G מודם. גם אם Samsung יכול להגביר את קיבולת הייצור, זה יהיה יתרון על אפל במשא ומתן (ו " אפל אוהבת לסחוט את רכיב ספקים עבור השוליים טובים יותר).

אפל הנוכחי של מקור מועדף של מודמים אלחוטיים, אינטל, פשוט אין 5G מודם עדיין – XMM 8160 צריך להיות מוכן לקראת 2020, אבל אין סיכוי שהוא יעשה את זה לתוך 2019-iphone.

אז יש Huawei של Balong 5000 מודם. עם זאת, כמו את קירין ערכות שבבים, Huawei היא מסרבת למכור את שבבי חברות אחרות. UniSOC (אשר אולי אתם זוכרים, כמו Spreadtrum) הוא גם עובד על 5G מודם (לאחר שנפרדנו אינטל), אבל לא ברור עד כמה הוא מתקדם, אז זה לא אופציה.

זה יכול להשאיר את הדלת פתוחה עבור MediaTek, אשר כבר רוצים להשיג את הליו M70 מודם לתוך אייפונים, הולך רחוק ככל מאיץ את משלוח לוח הזמנים עד שישה חודשים.

אנליסט UBS טימותי Arcuri פרסם דו " ח מוקדם יותר היום שצובע אפילו מדוכדך התמונה. הוא אומר את זה על שבב MediaTek לא תלוי אפל הסטנדרטים טוענת כי סמסונג היא לא סבירה האפשרות, כמו גם.

גרוע מכך, הדו " ח עולה כי מודיעין היא מסגרת הזמן שלה 5G מודם יהיה מאוחר מדי עבור השנה הבאה של האייפון. עם תפוחים של פעם בשנה לוח הזמנים לשחרור, זה ידחוף את הראשון 5G-iPhone מחובר מאוחר 2021.

את ההשפעה של עיכוב זה יהיה תלוי מהירות של 5G ההשקה. ספקים להוט לדחוף נתונים חדשים תוכניות בונים את הרשתות שלהם ואנליסטים מאמין יהיו משמעותיים 5G זמינות בשנה הבאה. אם הצרכנים נוהרים 5G, אפל יהיה במצב קשה.

עם זאת, Arcuri פורסם מחיר יעד של אפל מניות של 10% מעל המסחר הנוכחי מחיר. חלק גדול של Apple של המשתמש הבסיס באמצעות מבוגר-iphone, כך שהם עדיין מוצא ערך במחקר חדש מודל 4G, הוא אומר.

מקור 1 (מנדרינית) | מקור 2

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.