גוגל דופלקס מתגלגל ל-iOS ולא פיקסל התקנים בארה " ב

גוגל דופלקס מתגלגל ל-iOS ולא פיקסל התקנים בארה " ב

הודיע בחזרה בשנת 2018, Google דופלקס היא שלוחה של החברה העוזר, אשר יכול לבצע הזמנות עבור מסעדות בשמך עם באופן מפתיע הקול האנושי. את זה יכול להבין את המידע הקונטקסטואלי מגיע מהצד השני של השיחה ולענות על מספר מוגבל של שאלות, אם ביקש. זה היה כל כך רחוק תכונה בלעדית עבורנו פיקסל בעלי אבל עכשיו דופלקס עושה את אלף ההשקה בארה " ב.

השירות גרם מחלוקת מתי זה היה בתחילה demoed ב-Google i/O 2018 בשל האדם-כמו הצליל וההגייה פעם במהלך שיחות. Google מאוחר יותר לטפל בבעיה זו על ידי כך עוזר לזהות כפי אוטומטית קול קורא הסוכן בתחילת השיחות. בתחילה, דופלקס היה מוגבל מספר ערים גדולות כגון ניו-יורק וסן-פרנסיסקו באופן בלעדי עבור פיקסל עם בעלי עוד הוסיף בשנה האחרונה.

על-פי גוגל, זה דף תמיכה, משתמשי אנדרואיד עם גרסה 5.0 ומעלה ו-iphone עם Google עוזר התקין את האפליקציה תהיה את היכולת להשתמש דופלקס ב-43 מדינות.

בנוסף לתזמון הבא שלך ארוחת ערב, דופלקס יכול גם לבדוק מידע עסקי על ידי קורא מוסדות לאשר שעות העבודה או הכתובת הנכונה מיקום, אשר לאחר מכן לעדכן את הנתונים ב-חיפוש ומפות. אין תוכניות ספציפיות עבור נטילת השירות מחוץ לנו, עכשיו.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.