אנדרואיד Q בטא 2 מביא בועות ואמולטור foldables

אנדרואיד Q בטא 2 מביא בועות ואמולטור foldables

פחות מחודש לאחר אנדרואיד הראשון Q-בטא, גוגל פרסמה את השלב השני. החבילה הציגה תכונות חדשות כמו בועות וגם מתקפל אמולטור עבור מפתחים, כרגע יש תמיכה המסכים של Samsung Galaxy לקפל ו – Mate Huawei X.

בזמן בועות אולי נראה כמו איטרציה של צ ' אט ראשים צפים מ-Facebook של האפליקציה Messenger, אבולוציה של מהר חכם בורר כיום למצוא את מגירת אפליקציה על כל מניית אנדרואיד. במקום לתת את הטלפון שלך לנחש מה הפונקציה שאתה צריך, אתה יכול להגדיר אותם. הם יכולים לספק גישה מהירה נייד UI רשימות, תרגומים, והם מופיעים כפי תזכורות חזותיות של משימות.

Google מהר מאוד הבנתי איפה את הטלפון החכם בעולם היא לכיוון וכעת הוא מציע מתקפל אמולטור כמו התקן וירטואלי ב-Android Studio. אתה יכול לראות תצוגה מקדימה של יישומים על 7.3” או 8” התקן לפני ואחרי קיפול.

שיפורים אחרים כוללים תצוגה מקדימה של תוכן בעת שיתוף קיצורי דרך ה-API, הגדרה אשר מיקרופון כדי להשתמש כאשר לוקחים הקלטת אודיו (עבור מכשירים עם יותר מאחד מיקרופון), חדש חינם ממשקי Api הציבורי.

אנדרואיד Q בטא 2 זמין לכל גוגל חכמים – מן המקורית פיקסל כל הדרך פיקסל 3 XL. העדכון צריך להיות להכות נרשם מכשירים בקרוב, אבל אם אתה לא יכול לחכות, יש גם את האפשרות להוריד את זה בצד.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.