אפל טיפות HomePod המחיר שנה אחרי ההשקה

אפל טיפות HomePod המחיר שנה אחרי ההשקה

לאפל יש חתך את מחיר HomePod על פני כל האזורים איפה זה זמין.

בארה " ב, HomePod עכשיו במחיר של $299 במקום הקודם $349. בבריטניה, זה זמין כעת עבור £279 במקום ליש " ט. 319. אזורים אחרים, גם אני ראיתי ירידה במחיר.

את HomePod ירידה במחיר זה די לא רגיל עבור אפל. בדרך כלל, מוצרים של אפל לשמור על מחיר רב מדי לתוך המוצר מחזור. זה נראה בדרך כלל על מחשבי מקינטוש, זה לא מעודכן לעתים קרובות ככל iOS התקנים.

אפשר להניח כי ירידה במחיר נובעת פושרים מכירות של HomePod, אשר לא בדיוק לקח את העולם בסערה וכבר איטי המבצע של אפל אחרת הישגיות יתר המשפחה של מכשירים. עם תג מחיר של $349, זה היה אחד הכי יקר חכם הרמקולים בשוק. זה גם מוגבל לנגן מוסיקה רק מאפל את המוזיקה, אתה צריך להשתמש השמעות מתוך הטלפון שלך אם אתה רוצה להשתמש בכל מוסיקה אחרת עם שירות זה. זה גם זמין רק במספר קטן של שווקים.

כאמור, המכשיר היה כמה מתנדבים, סביר רק אלה שכבר טבוע של אפל האקולוגית. וזה מצער, כמו HomePod הוא אחד הטוב ביותר להישמע חכם הרמקולים בשוק.

אפל כנראה תקוות החדש תמחור מושך יותר קונים אבל HomePod נשאר אחד הכי יקר רמקולים בשוק, שבה הוא מוצף עכשיו עם מלונות אלקסה-מכשירים התומכים. כמובן, HomePod עדיין יהיה יותר טוב נשמעת אופציה אבל עם סירי היותו העיקרי ממשק והתפוח מוסיקה ההגבלה עדיין במקום, זה קשה לומר אם אפילו אנשים שיש להם 300 דולר שוכב על רמקול יהיה מעוניין.

מקור • באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.