סנאפצ ' ט מציג את הצמד משחקים, הצמד מקוריים תוכניות

סנאפצ ' ט מציג את הצמד משחקים, הצמד מקוריים תוכניות

סנאפ בע " מ. החזקתי את הצמד שלו שותף הפסגה, הודיעה מגוון מסחרר של תכונות חדשות, כי הם באים על הבמה.

בואו קודם נתחיל עם הצמד משחקים. הצמד משחקים לנייד, משחקים שאתה יכול לשחק בתוך אפליקציית סנאפצ ' ט. אלה הם מרובי משחקים שאתה יכול לשחק עם החברים שלך, ואתה יכול טקסט או צ ' אט קולי בזמן משחק.

התכונה משגרת עם שישה תארים, Bitmoji מסיבה, זעיר רויאל (Zynga), כיתת נחש (המשחק הסגר), C. A. T. S. מירוץ להיסחף (ZeptoLab), יחידת חילוץ זומבי (PikPok), ואת האלף-בית זריז (ספריי פוקס).

השני תכונה חדשה זה לצלם המקוריים. אלו המקורי מראה שנעשו על ידי סנאפצ 'ט סנאפצ' ט. כל מראה ישחק מסך מלא במצב פורטרט, בדיוק כמו בסיפורים. את הז ' אנרים span סרטים דוקומנטריים, קומדיות, דרמות נוער, ועוד. סנאפצ ' ט הודיעה עשר חדש מראה, עם יותר לבוא מאוחר יותר.

הבא יש שיפורים עדשות. עדשות, כפי שאתה יכול להיות מודע, AR אפקטים זה ממש לפופולרי סנאפצ ' ט. סנאפצ ' ט היא עכשיו לוקח אותם לרמה הבאה. עכשיו אתה יכול לסרוק דברים, כגון חפצים לחפש אותם באמזון, מוזיקה זה יכול להיות נראה על Shazam, בעיות במתמטיקה על Photomath, וגם ציוני. העדשה החדשה סטודיו תכונה מאפשרת לך ליצור ולשתף עדשות עם שאר משתמשי סנאפצ ' ט. סנאפצ ' ט יש גם משתפים פעולה עם אמנים ברחבי העולם כדי ליצור עדשות מיוחדות עבור פופולרי ציוני דרך.

לבסוף, סנאפצ 'ט הודיעה גם שיפורים הצמד הערכה, פיתוח כלים, המאפשר למפתחים ליישם סנאפצ' ט פונקציונליות בתוך האפליקציות שלהם. עכשיו, עם הסיפור קיט, אתה יכול לשלב את סנאפצ ' ט סיפורים בתוך האפליקציה שלך. אפליקציות כמו חומר דליק, Houseparty ו AdventureAide הם הראשונים לעשות את זה.

תכונות אחרות, כמו Bitmoji ערכת מאפשר לך ליישם Bitmoji ביישומים אחרים, יצירתי ערכת המאפשר לך לשתף אחרים apps כדי סנאפצ 'ט, ו, סוף סוף, מודעות ערכת מאפשר לך להפיק רווחים האפליקציה שלך באמצעות סנאפצ' ט של פלטפורמת מודעה.

רוב התכונות הללו זמינות היום, עם אחרים, כגון הצמד המקוריים במשך כמה חודשים.

מקור 1 • מקור 2 • מקור 3 • מקור 4

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.