מוטורולה P40 לשחק דליפות CAD מבוסס מעבד וידאו

מוטורולה P40 לשחק דליפות CAD מבוסס מעבד וידאו

מוטורולה הקרובה של P40 היה דולף מאז תחילת השנה, אבל היורש של P30 משנה שעברה עדיין לא רשמי. מחקה את מה שקרה ב-2018, זה נראה כמו מוטורולה לא רק להכין את אחד P40 מודל, אבל יותר.

של אלה, P40 משחקים צפוי להיות הנמוך ביותר-סוף, כמו באופן מסורתי היה את המקרה הזה של חברת טלפונים יש "לשחק" את השמות שלהם. היום P40 לשחק ניתנה דלף CAD מבוסס להפוך את הטיפול, ויש גם וידאו כרגיל.

מוטורולה P40 לשחק יהיה מאוד לוח מלא תצוגה עם טיפת מים חריץ למעלה, ושתי מצלמות אחורית עם האי המוזר עיצוב. גודל המסך יהיה 5.6", ואילו האחורי העיקרי קאם יהיה 13 מגה פיקסל רזולוציה. השני סנאפר יכול להיות חיישן עומק, נצטרך לחכות ולראות.

סורק טביעת האצבע בגב, ולמטה יש יציאת microUSB (למרבה הצער זה עדיין לא מת). את P40 לשחק למדוד 147.7 x 71.5 x 9.2 mm. העבה ביותר לנקודה שבה המצלמות לשקר, יהיה רק 0.2 מ " מ. עבה יותר. לרוע המזל, אלה כל הפרטים שיש לנו כרגע, אבל ככל שאנו מתקרבים חשיפתה, מצפה יותר לדלוף לגבי P40 לשחק.

זכור כי P40 מיתוג כנראה יהיה מוגבל סין, ואילו בשווקים אחרים, הטלפון יכול להיות משווק עם "אחד" על שם ולהיות חלק של אנדרואיד תוכנית אחת. מידע זה לא היה שמועות או דלף, אבל אנחנו הולכים על ידי העובדה כי קודמו, P30 לשחק, היה ידוע גם מוטורולה אחד.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.