אפל מוסיקה מחיר ירד בהודו בעקבות Spotify ההשקה

אפל מוסיקה מחיר ירד בהודו בעקבות Spotify ההשקה

אפל הורידה את המחיר עבור אפל המוזיקה בהודו. השירות מתחיל ב-INR 99 (~$1.5) לאדם לחודש (למטה מ-INR 119) או INR 999 שנה (למטה מ-INR 1199). אם אתה סטודנט עם בחר אוניברסיטאות אז אתה יכול לקבל את זה INR 49 לחודש למשפחות (5 משתמשים) המחיר הוא INR 149 ₪ לחודש.

המחיר טיפה מגיע פחות מחודש לאחר Spotify פתח חנות בהודו. בזמן Spotify הוא עדיין חסר חלק מכריע תוויות בהודו (כגון וורנר מוסיקה), ההייפ סביב השקתו בהודו כל כך הרבה כי זה נורה עד מיליון משתמשים רשומים בשבוע הראשון של ההשקה.

עם זאת, עם מחיר לחתוך תפוח מוזיקה זה זול יותר עכשיו מאשר Spotify, אשר מתחיל ב-INR 119 (~$1.7) בהודו (למרות Spotify מציעים שבועי ואפילו יומי תוכניות מראש). זה עושה את זה הכי יקר הזרמת מוזיקה שירות בהודו.

אפל ההחלטה להוריד את המחיר גם מוכתבים על ידי שיגור של YouTube מוסיקה בהודו, אשר גם השיקה בחודש שעבר ב-INR 99 לחודש וכולל גם Google Play מוסיקה.

אמזון גם התחיל את ראש שירותי מוסיקה בהודו בשנה שעברה, כולל ארוזות זה במסגרת גדול ראש השירות, הכולל גם את ראש הממשלה וידאו, ראש קריאה חינם משלוח למחרת שירות INR 999 (~$14.5) בשנה.

עם זאת, במונחים של טהור באנג עבור הכסף, שירותים מקומיים כגון Saavn ו Gaana, מי אחראי INR-99 עבור תוכנית חודשית אלא רק INR 299 על השנתית התכנית.

בזמן החדש של אפל התמחור צריך לעשות את זה יותר מושך, רוב מתחרותיה כולל Spotify, יוטיוב מוזיקה, Saavn ו Gaana מציעים את האפשרות להאזין בחינם על איכות מופחתת ולא עם מודעות, אפשרות אפל אינה תקפה בכל שוק. בהתחשב בכך שזו הדרך רוב האנשים בוחרים לקחת, אפל מוסיקה סביר להניח שלא תהיה התקדמות בשוק ההודי בזמן הקרוב.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.