Nokia 9 PureView סקירה

Nokia 9 PureView סקירה

מבוא

פעם אחת ועתיד מלך הצילום הסלולרי – PureView מצלמה – הוא חוזר! את נוקיה אלוף חי דרך twilights של סימביאן ו-Windows Phone, להיות שוב מחדש בשיאו של אנדרואיד עידן. HMD של נוקיה 9 הוא ערוץ של הדור הבא PureView סנאפר, ולא אחד, אבל כל שישה מהם!

הבא PureView הטלפון היה שמועות במשך שנים ובכל זאת, זה לא התממש. אבל זה לא היה מת, זה היה רדום איפשהו נוקיה, ולאחר מכן – HDM של מעבדות כל הזמן הזה – עכשיו הוא זמין לרכישה.

Nokia 9 PureView review

נוקיה 9 השיקה בחום של החכם צילום מלחמה זה נראה כבר לפני התחרות – בעוד אחרים מאמצים את טריפל-cam-התקנה Huawei דוחף את מרובעת, נוקיה היא כבר מקדימה את המשחק עם הראשון hexa-מצלמה על הגב.

לא מבין את זה עדיין נרגש. למרות שיש שש ממתקים, לא אחת מהם היא רחבה או טלה. כי נוקיה 9 PureView לא מכוון את מזדמנים המשתמש – אבל חובבי צילום, אשר כבר רגיל לצלם RAW שלהם מצלמות דיגיטליות והוא היה מברך את אותה חוויה בטלפון. אבל נוסף על מצלמה חדשה תוך דקה.

שאר Nokia 9 המפרט לא חדשנית. טלפון מתגאה 5.99" OLED מסך של QHD+ רזולוציה, בשנה שעברה Snapdragon 845 שבבים עם 6GB של זיכרון RAM, ו-3,320 mAh סוללה זה לא יחזיק את זה הרבה.

Nokia 9 PureView review

היבטים אחרים של הטלפון יותר up-to-תאריך. זה תכונות-מסך סורק טביעות אצבע ו 20MP selfie סנאפר מסוגל פיקסל-binning לשיפור נמוך לאור הביצועים. זה גם מגפי את הגרסה העדכנית ביותר של אנדרואיד אחד – עוגה, יש לו דירוג IP67 למים ואבק עמידות.

Nokia 9 PureView מפרט

  • גוף: זכוכית גורילה 5 בחזרה, 6000 Series מסגרת אלומיניום, עובי 8 מ " מ
  • מסך: 5.99" p-OLED תצוגת QHD+ (2880 x 1440px), HDR10; זכוכית גורילה 5
  • ערכת שבבים: Qualcomm SDM845 Snapdragon 845
  • זיכרון: 6GB RAM, 128GB built-in אחסון
  • מערכת הפעלה: אנדרואיד 9.0; Android one
  • מצלמה אחורית: 3x 12MP f/1.8 בצבע אחד + 2x 12MP f/1.8 RGB + 3D ToF מצלמה; [email protected] ו-4K HDR, הקלטת וידאו
  • מצלמה קדמית: 20MP F/1.8 עם Tetracell pixel binning, אשר משלבת ארבעה פיקסלים לתוך פיקסל אחד באור נמוך
  • סוללה: 3,320 mAh; טעינה מהירה 3.0, טעינה אלחוטית (עד 10W)
  • קישוריות: חתול. 16 ג ' יגה ביט LTE (1024/150 Mbps), Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, GPS, NFC, USB-C נמל
  • שונות: IP67 דירוג, ב-תצוגה סורק טביעת אצבע + 2D הפנים לבטל את הנעילה

נוקיה 9 של המצלמה PureView יש חמש 12MP מודולים עם אותו אורך מוקד קבוע של 28 מ " מ יחד עם ToF המצלמה. הפלט של כל המצלמות הוא משולב לתוך אחד כביכול מהממת תמונה עם טווח דינמי ללא תחרות. Lossless זום על השולחן, גם. כל זה נשמע מבטיח, אבל אלה שמחפשים את הרבגוניות של שונה מוקד טווחים יצרנים אחרים מציעים יכול להיות מאוכזב.

השנה האחרונה של ערכת השבבים גם נסיגה קלה למרות Nokia 9 הוא הרבה יותר זול מאשר כל אחרים שפורסמו לאחרונה הדגל. טוב, אולי זה לא זול כמו Xiaomi Mi 9 אבל זה עדיין במחיר תחרותי. אם HMD לא היה לי זמן ליישם את המצלמה מורכבות על גבי שבב חדש או שזה היה משהו אחר – לא יודע. אבל נוקיה 9 השליך כמו מהדורה מוגבלת, מה שאומר העתיד של המצלמה PureView על כף המאזניים, ואת הלוגו Nokia 9 להטות את הכף בדרך זו או אחרת. בואו נקווה HMD של סיכונים לעשות פן.

Unboxing נוקיה 9

נוקיה 9 הקמעונאי bundle כל יסודות – 18W מטען, USB-C כבל, זוג בתוך האוזן האוזניות עם הטובים 3.5 מ "מ ג' ק.

Nokia 9 PureView review

מאז נוקיה 9 אין אנלוגי יציאת אודיו, HMD הוא גם מוכיח 3.5 מ " מ ל-USB-C מתאם. אנחנו חייבים להודות שזו הפעם הראשונה בורא ספינות טלפון חכם, הדגל, עם אוזניות זה תמיד ידרוש מתאם ואנחנו מוצאים את זה מוזר, אם לא עצלן.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.