שבועי תוצאות סקר: Huawei P30 Pro הוא העריץ, P30 מתעלמים

שבועי תוצאות סקר: Huawei P30 Pro הוא העריץ, P30 מתעלמים

המצלמה האחורית ההתקנה על ה – Huawei P30 Pro לוקח את התמונות הטובות ביותר של כל מצלמה ניידים, בין אם זה ירי בחושך או רחוקה נושאים. ואת זה עליונות, כי הוביל אדם מאוד חיובי להצביע בשבוע האחרון בסקר.

משולש המצלמה קילומטרים קדימה של התחרות במונחים של טלה המצלמה באור נמוך צילום, אולטרה רחבה מצלמה מצוינת, כמו גם (וזה יורה נהדר פקודות מאקרו). כל אחד מהם היה מרשים בפני עצמו, אך כדי לקבל את כל שלוש על הלוח אומר את P30 Pro הוא ללא עוררין צילום המלך.

כמו טלפון הדגל, עם זאת, זה לא לגמרי מושלם. עבור אחד, הקלטת וידאו נהדר, אבל לא מוביל בקבוצה (האיכות לא מושלמת, לא 4K ב-60fps גם כואב). אותו הדבר selfie המצלמה. אבל זה לא הנושא כי רוב commenters עם הטלפון.

זה המחיר – חלקם רגילה Huawei מחירים לערער Samsung ו-Apple. אנחנו יכולים להתווכח כי יש לך את הטוב ביותר עדיין המצלמה עושה את זה סביר כדי להתאים את Galaxy S10+ תמחור.

במקום זה, אנחנו אגיד לך להיות סבלני. Huawei טלפונים (כמו אנדרואידים אחרים) להתחיל מקבלים הנחות די מהר ואם אתה יכול לחכות כמה חודשים, אתה יכול בקלות לקבל יותר טעים המחיר (הדבר נכון גם עבור סמסונג, יש כמה דילים טובים על S10 טלפונים כבר).

עם Pro מכוסה, מה קרה וניל Huawei P30? ובכן, שום דבר טוב. זה מסתכם המחיר שוב, וניל מודל קורבנות תכונות רבות מדי ללא מציע מספיק של הנחה כדי לעשות את זה שווה את זה. מודל זה בעיקר טס מתחת לרדאר בסקר, נראה אם זה מבצע טוב יותר בחנויות.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.