טיטניום גרסה של אדום מימן אחד סוף סוף זמין

טיטניום גרסה של אדום מימן אחד סוף סוף זמין

המצלמה היוצר של רד שהצעד החכם העולם הייתה רעועה במקרה הטוב. הראשון והיחיד שלהם טלפון – מימן אחד התעכב, שינו והפכו יותר גימיק מאשר המהפכה אדום קיווה להביא. את הולוגרפית להציג בפני בעיות ואת מודולים שונים אשר היו אמורים להיכנס 2019 היו פשוט נזרקו.

ואפילו עם כל אלה פשרות זה לקח עד היום", טיטניום גרסה ללכת על מכירה. מי קדם-הורה לפני שנתיים עכשיו את אדום טלפונים.

בשנה שעברה, משתמשי הזמנתי מראש טיטניום גרסה יש אלומיניום במקום ובנוסף לכך הובטח חינם טיטניום יחידה כאשר אלה יגיעו. אז אלה ומטמיעים יהיה לקבל את המותג החדש טיטניום מימן אחד על חשבון הבית.

RED Hydrogen One Titanium
RED Hydrogen One Titanium


אדום מימן אחד טיטניום

המימן אחד תכונות 5.7 אינץ ' QHD תצוגה הולוגרפית. ישנם רמקולים כפול ושני 8MP מצלמות בחזית. מאחור, המכשיר כולל חדר כפול 12MP ההתקנה עם פלאש מסוגל להקליט וידאו 3D. את חיישן טביעות אצבע ממוקם בצד ימין.

בפנים, יש לנו את Snapdragon 835 עם 6GB RAM ו-128GB או 256GB אחסון עם microSD, תמיכה. הסוללה היא 4,500 mAh, יכול להיות עקף את דרך ה USB-C מחבר. הוא פועל כמעט במלאי גרסה של אנדרואיד 8.1 אוראו.

מלבד החיצוני החדש לסיים, טיטניום הטלפון יציע 256GB אחסון במקום של 128GB נמצאו על אלומיניום גרסה. המחיר הוא $1,595 והטלפון. ניתן לרכוש אך ורק מן האדום של האתר. אם יש מי שמקשיב שמאל נותר לראות, אבל בשלב זה, הסיכויים הם קלושים ביותר.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.