בלעדי: לכבוד 20 (או לכבוד 20 Pro) תיק להפוך דליפת מראה החלל עבור רבים האחורי מצלמות

בלעדי: לכבוד 20 (או לכבוד 20 Pro) תיק להפוך דליפת מראה החלל עבור רבים האחורי מצלמות

היום מקור מהימן המבקש להישאר בעילום שם, אבל היה אמין בעבר, שלח לנו תמונה של הקרובה הרשמי מקרה של עוד ללא הודעה כבוד המכשיר. הנה הוא במלוא הדרו:

בזמן שאתה רואה רק את המקרה לא נותן לנו הרבה מידע על טלפון זה מיועד, יש עדיין כמה ניחושים מושכלים אנחנו יכולים לעשות. קודם כל, זה נראה כמו המכשיר הזה יהיה חבורה של אחורי, מצלמות, כמו איש הקשר עבור אלו הוא די גדול. העיצוב של הדמות עצמה גורמת לנו לחשוב של Huawei P30 Pro's המצלמה הסדר, עם פלאש LED ממוקם בצד ימין של המצלמה הראשית מערך, אם כי במקרה הזה זה בצד התחתון, לא העליון.

אנחנו לנחש ולומר את זה כבוד המכשיר יגיע עם לפחות שלוש מצלמות על הגב, אלא אם כן זה לגמרי קופים. P30 Pro ו מוסיף על המצלמה 3D מתחת (או מעל) את פלאש LED גם כן. נתון כי כל זה מרמז זה יהיה high-end מציע, זה סביר כדי להיות כבוד 20 Pro, כי עד כה לא ראינו שום דלף מעבד של המכשיר עצמו – ואילו non-Pro לכבוד 20, אם אנחנו הולכים על ידי העבר דליפות, יהיה שונה מצלמה אחורית הסדר. אז שוב, אם אלו שמועות קודמות היו לא בסדר, אולי אנחנו בעצם מסתכלים על המקרה על הכבוד 20. רק הזמן (ועוד דליפות) יגיד בודאות.

לכבוד 20 Pro צפוי ספורט של סוני IMX600 חיישן, אשר ככל הנראה יש 48MP רזולוציה בדיוק כמו IMX586 את זה כבר ראינו כמה טלפונים. לכבוד 20 Pro יש גם שמועות שיש 6.1" מסך OLED עם תחת תצוגה סורק טביעות אצבע, את קירין 980 השבבים, ושלושה RAM/תצורות אחסון – 6/128 ג 'יגה בייט, 8/128 ג' יגה בייט, 8/256 ג ' יגה בייט. תמחור בסין צריך להתחיל בסביבות 450 דולר, אשר יהיה כנראה לתרגם €500-550 באירופה, והכבוד 20 Pro יכול לקבל הרשמי ברגע 25 באפריל.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.