גוגל פיקסל 4 ו-פיקסל 4 XL שמות צופנים גילה

גוגל פיקסל 4 ו-פיקסל 4 XL שמות צופנים גילה

אנחנו לאט לאט מתחילים לראות יותר שמועות והדלפות על גוגל הקרובה פרימיום ספינות הדגל. את גוגל פיקסל 4 ו-4 XL הם ללא ספק מגיע מאוחר יותר השנה. דו " ח חדש מצביע על שתי עובד שמות צופנים עבור פיקסל 4 ו-4 XL.

ביום חמישי, מבצעים, פורסם AOSP זה נפתר בעיה עם SELinux מדיניות, כמו לכל 9to5Google. להתחייב של מפתחים מסביר את התיקון על-ידי מתן רשימה של פנימיות קבצים, אשר כולל שתי התקן לא ידוע בשמות צופנים. אלה שני שמות צופנים נמצאו האחרונה הבטא של Google app, מסומן בבירור כדלקמן.


מקור: 9to5Google

פיקסל 4 הוא שם קוד “אלמוג” אבל פיקסל 4 XL הוא מעניין, שכונה “להבה”. גוגל תמיד שם הקוד שלה מוצרי חומרה אחרי בעלי חיים ימיים ו “להבה” תהיה הפעם הראשונה של גוגל שובר את המוסכמה למתן שמות. אולי זה מעיד על סוג של תכונה, כי 4 XL יהיה מסוגל, אבל אף אחד לא יודע בשלב הזה.

אנחנו בעבר ראית מבחני ביצועים למכשיר עם שם הקוד “אלמוג”, אנחנו בטוח יותר עכשיו, זה מוקדם פיקסל 4 חומרה. לפי אלו אמות מידה, אנו מצפים פיקסל 4 לנהל Snapdragon 855 והיינו רואה סוף סוף באיחור בליטה של זיכרון RAM מ-4GB ל6gb.

לא הרבה ידוע על פיקסל 4 duo בשלב זה, אבל אנחנו צריכים לשמוע את זה יותר כמו אנחנו לאט לאט מתקרבים קרוב ההשקה של Google של אמצע טווח פיקסל 3a פיקסל 3א XL.

מקור | דרך 9to5Google

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.