כבוד קסם UI 2.1 יביא GPU טורבו 3.0 הנוף 20, קסם 2

כבוד קסם UI 2.1 יביא GPU טורבו 3.0 הנוף 20, קסם 2

חם על העקבים של Huawei של EMUI 9.1 בטא הודעות, חברה אחות כבוד גילה גם האחרונה שלה פיתוח תוכנה. זה מגיע בצורה של קסם UI 2.1.

הגרסה האחרונה של כבוד של אנדרואיד המותאם אישית ROM הבטחות מספר רב של שיפורים, ובראשם אשר GPU טורבו 3.0. GPU טורבו זה סיפור די מעניין וחזק גרפיקה מתווך השכבה, אשר מחליק את הביצועים ואת משפר את יעילות צריכת החשמל עם נתמכת כותרות משחק. Huawei עבד ממש קשה כדי להגיע לזה האחרון 3 איטרציה של הטכנאי. אתה יכול לקרוא על GPU טורבו כאן.

Magic UI 2.1


קסם UI 2.1

חוץ מזה, קסם UI 2.1 יוכלו גם להביא AI-כפתור אחד השכמה, אי עריכת וידאו ו-AR כלי מדידה. הרשימה כוללת גם את כרטיס ה-SIM כפול מיתוג תכונה, טלפון נייד, מפתחות תמיכה (סביר מושאל מן האחרונים Huawei P30 המשפחה) חד-touch מסך חכם. למרבה הפלא, את האחרון כמה נראה חסר "AI" ב השמות שלהם, וזה פשוט נראה כמו בזבוז של שיווק הזדמנות. אנחנו רק צוחק, כמובן.

כבוד הבטיח לשלוח פתוח לשדרג את היישום כבוד קסם 2 ו – נוף 20 (V20) משתמשים, מוכן להשתתף בטא בסוף אפריל. מלא OTA קסם UI 2.1 שחרור על זוג מכשירים צפוי בחודש מאי. אחרי זה, יותר כבוד טלפונים צפויים לעקוב אחר. ראוי לציין כי הבטא הראשונה הגל צפוי להיות מוגבל סינית תוכנה הסניף. אולי הקרובה כבוד 20אני נשלח עם מערכת ההפעלה החדשה, כמו גם.

מקור (בסינית)

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.