קוואלקום, אפל טיפה תביעות נגד אחד את השני.

קוואלקום, אפל טיפה תביעות נגד אחד את השני.

ביום שלישי ב סן דייגו המשפט, הן אפל, קוואלקום יש התיישבו באופן בלתי צפוי כל שלהם סכסוכים משפטיים. זה התגלה כאשר אפל, קוואלקום שוחרר משותפת לעיתונות המפרטת את כל ההסכמים לרדת התדיינויות, בדיוק כמו קוואלקום ראשו של דין גמור למסור דברי פתיחה.

על פי המהדורה, ההתנחלות כרוכה בתשלום של אפל כדי Qualcomm עבור חסוי כמות, שש שנים הסכם רישיון בתוקף החל מ-1 באפריל 2019, הכולל שני-שנה אפשרות להאריך. השניים נכנסו גם רב-שנתי ערכת השבבים הסכם אספקה.

היום, שלנו חידושים הם הבסיס לכל החיים-שינוי מוצרים, חוויות, ותעשיות. כמו שאנחנו מנהלים את העולם 5G, אנו לדמיין את זה הגדול הבא שינוי טכנולוגיה סלולרית דרבון עידן חדש של חכם, התקנים מחוברים ולאפשר הזדמנויות חדשות בתוך מחובר מכוניות, משלוח מרוחק של שירותי הבריאות, ה-IoT – כולל ערים חכמות, בתים חכמים, פריטי לבוש.

זה חדשות לא צפויות ניצוצות החיים לתוך שמועות על אם של אפל 2020-iphone אכן תכונה 5G מודמים נבנה על ידי Qualcomm או של אינטל כמו בתחילה תכנן. בעקבות הראשונית תביעות, אפל להסתמך אך ורק על מידע, כדי לספק LTE מודם עבור מכשירי iphone, וכך למנוע את ההסתמכות על קוואלקום, עד עכשיו, זה נראה.

אולי עכשיו אפל היא גם בדרכה לפיתוח וייצור משלו ערכות שבבים, זה לא לסמוך על Qualcomm כמו שזה היה בעבר. בזמן קוואלקום, אפל יכולים כעת לעבוד יחד, זה לא אומר שזה יהיה להסתמך לחלוטין על Qualcomm כמו הרוב המכריע של הטלפון החכם אנדרואיד עושי. לקבלת הפניה, סמסונג ו-Huawei לעשות את התוצרת שלהם שבבים בעוד אפל קניינית השבבים מיוצרים על ידי TSMC – טייוואני יצרנית שבבי.


האייפון 6S (2015) המשמש Qualcomm baseband מודמים

הראשון תביעות של אפל נגד Qualcomm טען כי chipmaker היה טעינת יתר תמלוגים. זה ואחריו Qualcomm תובעת את אפל בגין הפרת אחרים פטנטים בשל כוח תכונת ניהול מוטמע במערכת ההפעלה. בסופו של דבר, מכירות של מבוגרים iPhones נאסרו באזורים מסוימים. שם היה הרבה הלוך ושוב בשנים האחרונות. עד זה במהלך חודש נובמבר, כאשר קוואלקום מנכ " ל אמר “אנחנו על סף הדלת” של החלטה עם אפל. כמעט שנתיים אחרי Qualcomm המנכ " ל אמר כי אפל היה להתיישב .

בעקבות יום שלישי חדשות על קוואלקום ואפל. קוואלקום של מחיר המניה זינק ב 21% עד סוף היום. אפל היא המניה נע לאורך היום, אבל נותר ללא שינוי על ידי בבורסת ניו יורק נסגר.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.