בילוי ייחודי המשחקים כף יד מכשיר מבית היוצרים של Firewatch

בילוי ייחודי המשחקים כף יד מכשיר מבית היוצרים של Firewatch

פאניקה, ידוע יצירת איכות Mac ו-iOS תוכנה, כגון פרק הסיום ולהעביר, כמו גם המשחק הפופולרי Firewatch, הודיעה חדש המשחקים כף יד מערכת ישוחרר ב-2020.

קרא את שעת המשחק, זה נייד מסוף הוא קרוב לוודאי מכשיר ייחודי מסוגו זה לא נועד להתחרות עם אחרים קונסולות אבל רק בעוד משם הזמן בין פעילויות אחרות.

בילוי העיצוב נראה בעיקר דומים אחרים כף יד, קונסולות. יש לו מסך, כמה כפתורים… קראנק. אבל יותר על כך בהמשך.

צג 2.7 אינץ', שחור, לבן צריכת חשמל נמוכה LCD מבית שארפ. יש לו רזולוציה של 400×240 ואין לו תאורה אחורית. במקום זאת, זה מאוד משקף ומשתמש אור מקיף. התצוגה עשויה להיראות ארכאי בעולם של היום אבל ברזולוציה נמוכה, שחור ולבן לוח הוא חלק מהחוויה.

הפקדים הם פשוט, המורכב d-pad שני B כפתורים. הסם הוא הכי מעניין. זה שולבו המשחקים, ועוד כמה כותרות משחק, כגון מרכיב זה זמן נסיעה הרפתקה, להסתמך אך ורק על שימוש של הסם עבור במשחקים.

אם כבר מדברים על משחקים, איך משחקים יחולקו הוא אולי אפילו יותר ייחודי מאשר נוכחותם של הקראנק. בילוי יבוא עם "העונה" של 12 משחקים כלולים במחיר של הקונסולה.

כאשר הקונסולה משחרר, זה יבוא עם משחק אחד, הנ " ל. מרכיב זה זמן נסיעה הרפתקה על ידי היוצר של Katamari Damacy. לאחר מכן, בכל שבוע אחרי זה, הקונסולה יקבל משחק אחד חדש.

פאניקה לא הודיע על כותרות או המפתחים של שאר 11 משחקים. הם אומרים כי הם נועדו להיות הפתעה, כאשר המשחק זמין תקבל הודעה על הקונסולה.

ללא קשר, כאשר אתה קונה את הקונסולה, אתה עדיין מקבל משחק אחד בכל שבוע. עם זאת, נניח שאתה קונה את מסוף חודש לאחר השקתו, אז אתה יכול לבחור לקבל אחד משחקים בשבוע או לקבל את כל המשחקים שפורסמו עד כה. פעם הוריד, המשחקים באופן קבוע חלק של הקונסולה.

באשר למשחקים, פאניקה אומר, הם ישקלו את זה מבוסס על תגובה ומשוב של לקוחות. אם יש מספיק מענה חיובי, יכול להיות עוד עונה של משחקים מתוך יותר מפתחים.

לחזור המכשיר עצמו, מפרט החומרה מלבד התצוגה טרם ללא הודעה מראש, אך המכשיר יש Bluetooth ו-Wi-Fi, עם האחרון משמש הורדת משחקים. המסוף מיועד לשחקן יחיד המשחקים עדיין אין multi-player רכיב. יש לו גם USB-C לטעינה וכל העניין אמצעים 74mm × 76mm × 9 מ " מ.

לגבי התוכנה, היא פועלת על מערכת הפעלה מותאמת אישית שעוצב על ידי חרדה, עם Mac מבוסס SDK. מפתחים יכולים להשתמש Lua או C כדי לכתוב את המשחקים שלהם.

את שעת המשחק במחיר של $149, אשר כפי שהוזכר קודם כוללת את העלות של הראשון 12 משחקים. החברה תתחיל לקחת הזמנות מראש בסוף 2019, עם מכירות מתחיל מוקדם 2020. פאניקה יש עדיין להכריז על האזורים שבהם המכשיר יימכר. מידע נוסף יהיה זמין קרוב לשיגור.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.