גוגל לאיצטדיון ענן המשחקים מושקת בחודש נובמבר, הנה כל הפרטים

גוגל לאיצטדיון ענן המשחקים מושקת בחודש נובמבר, הנה כל הפרטים

גוגל התגרו לאיצטדיון חזור בחודש מרס, שלה מבוסס ענן שירות המשחקים זה יהיה להזרים משחקים את הטלוויזיה, המחשב או הטלפון החכם, ללא צורך חומרה יקרים. והיום, שמירה על ההבטחה שלה, החברה חשפה יותר פרטים על זה.

זה יהיה זמין בנובמבר במדינות הבאות: בלגיה, פינלנד, קנדה, דנמרק, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, הולנד, נורבגיה, ספרד, שוודיה, בריטניה, ארה " ב.

יהיו שני שירות שכבות, לאיצטדיון הבסיס היא חינם לאיצטדיון Pro הוא $9.99 לחודש. עם זאת, הבסיס יהיה זמין רק ב-2020, ואם אתה רוצה Pro השנה אין דרך להשיג את זה באופן עצמאי, רק אם אתה רוכש $129 צרור, נקרא לאיצטדיון המייסד של מהדורת. זה עבור הזמנה מראש עכשיו על גוגל החנות מורכב מהדורה מוגבלת, לילה כחול לאיצטדיון בקר, בן ה-Chromecast Ultra, שלושה חודשי מנוי לאיצטדיון Pro, וגישה גורל 2: האוסף כולל. אתה גם מקבל חבר תעבור הלאה, אז אתה יכול לתת לחבר שלושה חודשים של לאיצטדיון Pro מדי.

אז מה ההבדל בין בסיס Pro? לשעבר יגביל אותך 1080p וצליל סטריאו, בעוד אם אתה משלם עבור זה האחרון תקבל עד 4K HDR ב-60fps עם 5.1 סראונד, אם יש לך מספיק מהר חיבור לאינטרנט. אם כבר מדברים, 35Mbps נדרש עבור אלה maxed החוצה הגדרות, אבל אתה יכול להשתמש לאיצטדיון אפילו עם 5Mbps חיבור, רק על דרך ברזולוציה נמוכה יותר.

הנה ענקית הבועט: מנוי כדי לאיצטדיון Pro עבור 9.99 $לחודש לא כוללות למעשה את כל המשחקים (אלא אם כן אתה רוצה ללכת על הנ " ל צרור חבילה). אתה עדיין צריך לשלם עבור כל כותרת את רוצה לשחק, ללא קשר אם אתה משתמש בחינם שורה או בתשלום אחד. אז שוב, עם Pro אתה הבטחת "נוספים משחקים חינם שוחרר באופן קבוע" ו "הנחות בלעדיות על בחירת משחק רכישות", אף אחד מהם לא זמין עם לאיצטדיון בסיס. למרבה הצער, גוגל נותרה לגמרי אמא על כמה כל משחק הוא יעלה.

אז איזה משחקים אתה יכול לצפות לראות על לאיצטדיון? 31 כותרות יהיה זמין מההתחלה: Dragon Ball Xenoverse 2, אבדון נצחי, דום (2016), זעם 2, מגילות אלדר באינטרנט, Wolfenstein: בחור צעיר, גורל, 2, לארוז, רשת מטרו יציאת מצרים, טמפר, סימולטור חקלאות 19, של שער בלדור III, פאוור ריינג ' רס: הקרב על הרשת, Football Manager, Samurai Shodown, פנטזיה הסופי החמישה עשר, Tomb Raider: Definitive Edition, עלייתו של Tomb Raider, צל של טומב ריידר, NBA 2K, Borderlands 3, Gylt, מורטל קומבט 11, Darksiders בראשית, Assassin ' s Creed: אודיסיאה, רק לרקוד, טום קלנסי של ghost Recon: עצירה, טום קלנסי מחלקה 2, ניסויים העולה, ואת הצוות.

אתה תהיה מסוגל להשתמש לאיצטדיון על מחשבים ב-Chrome, טלוויזיות (עם ה-Chromecast Ultra ו לאיצטדיון בקר), וטלפונים חכמים. אבל בעת ההשקה, זה רק הולך להיות זמין על פיקסל 3, 3 XL, 3a 3a XL. האיצטדיון בקר יימכר מעצמו עבור $69, ואתה תהיה מסוגל לקבל את זה רק שחור, ברור לבן, ו-ווסאבי.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.