את Mediatek Helio X20 10 ליבות SoC זה רשמי

את Mediatek Helio X20 10 ליבות SoC זה רשמי

Mediatek high-end של הליו ההרכב כבר נדונו בהרחבה בחודשים האחרונים. זה הסינים צ ' יפ ענק האחרון של יוזמה, מיועד לקחת את Qualcomm Snapdragon 800 סדרת סמסונג Exynos 7 אוקטה תחנות כוח.

Mediatek לאחרונה התחלתי זורק Helio X20 כדי יצרן הטלפון של יצרני ציוד מקורי והרבה שהודלפה לרשת, אז כבר יש לנו מושג די טוב מה יש לו להציע, איך זה ערימות נגד Snapdragon 810.

כמה חדשים מצגת שקופיות עכשיו ראווה מרשים שבב אפילו יותר פירוט וצבע מסקרנת תמונה של מה הוא בעצם הראשון בעולם עם הנייד מול בהרבה היבטים.

קודם כל, ה-X20 SoC מבוסס על ייחודי tri-אשכול עיצוב ויש לו מספר חסר תקדים של ליבות – 10. אלה כוללים ארבע כוח יעיל ליבות Cortex A53, clocked ב 1.4 ג 'יגה הרץ, ועוד ארבעה, ב-2.0 ג' יגה הרץ ושני high-end A72 ליבות עם תדר של 2.5 ג ' יגה הרץ. זה הכל קשור יחד על ידי מותאם אישית קישוריות IP בשם MediaTek קוהרנטי מערכת הקישוריות (MCSI).

מצורפות GPU הוא לא פחות מרשים – מלי T800, אבל, כמו שאנחנו שנלמדו בעבר, על צ ' יפ עדיין מסתמך על LPDDR3 RAM, פועל 933MHz. אנחנו סקרנים לראות איך הרבה יותר איטית הזיכרון משפיעה על הביצועים, אבל אם Mediatek עצמו הערכת יכול לסמוך עליו, אנחנו מסתכלים על כמה רציני גריסת מספר פוטנציאל. חדש tri-אשכול עיצוב כפי שפורסם לא רק מהיר יותר, אלא גם יותר כוח יעיל. היצרן טוען כי Helio X20 צורכת 30% פחות חשמל מאשר Helio x10 בזמן פענוח וידאו עצום של 40% בזמן קידוד זה.

כל זה נשמע מאוד מרשים ואנחנו לא יכולים לחכות לראות את השבב החדש בעתיד גל של מכשירים. הראשון טלפונים חכמים עם MediaTek Helio internals צריך הבכורה ב-Q2. האחרון באופן רשמי, משיקה בחודש אפריל, אז אנחנו לא צריכים לחכות זמן רב כדי לברר מה MediaTek כבר תלוי.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.