ביל גייטס מאמין של מיקרוסופט איבדה $400B על ידי לאבד את השוק החכם

ביל גייטס מאמין של מיקרוסופט איבדה $400B על ידי לאבד את השוק החכם

במהלך שיחה עם קרן הון סיכון, חברת כפר גלובלי ביל גייטס הודה שהוא מתחרט, כי מיקרוסופט לא לנצח את גוגל כדי ליצור את "תקן שאינם של אפל הטלפון פלטפורמה".

במילותיו שלו, "בתוכנה העולם, במיוחד עבור פלטפורמות, אלו " המנצח לוקח את כל השווקים. אז את הטעות הגדולה ביותר אי-פעם הוא משנה ניהול כושל אני עוסקת שגרם Microsoft לא להיות מה אנדרואיד. כלומר, אנדרואיד רגיל שאינו של אפל הטלפון פלטפורמה. זה היה דבר טבעי עבור Microsoft כדי לנצח. זה באמת המנצח לוקח את כל הקופה. אם אתה שם, עם חצי יישומים רבים או 90% כמו אפליקציות רבות, אתה על הדרך שלך כדי להשלים הדין. יש מקום אחד בדיוק שאינם אפל מערכת הפעלה, מה זה שווה? 400 $מיליארד זה יכול להיות מועבר מן החברה גרם ל חברת מ."

רבים היו מצביעים סטיב באלמר בתור הסיבה Microsoft לא לקחת את ה-iPhone של אפל ברצינות, כידוע, צוחקים על זה, לראות את זה באותו הזמן כמו יתר על המידה-יקר הטלפון, כי לא היו פונים עסקים משתמשים, כי זה חסר לו מקלדת.

בזמנו, Microsoft Windows Mobile ו-זה היה בעיקר ממוזער גרסה של חלונות על המחשב. כאשר ה-iPhone הגיע ב-2007, זמן קצר לאחר מכן לאחר על ידי אנדרואיד של גוגל, התברר כי אנשים מעדיפים את כל המסך של מערכת ההפעלה.

מיקרוסופט ניסתה לחזור למרוץ ב-2010 עם שחרורו של טלפון Windows 7, אבל עד אז זה היה חסר לעומת אנדרואיד ו-iOS. זה, בשילוב עם תמיכה מוגבלת על ידי היצרנים לצורך איפוס נוסף עם Windows Phone 8. בסופו של דבר חתם את גורלו של הפלטפורמה.

עדיין, זה לא כל כך נורא עבור Microsoft. בשנים האחרונות, תחת שלטונו של Satya Nadella, מיקרוסופט הפכה את חברה היקר ביותר בעולם, פועם שני אפל ו-Google.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.