פרפר J HTC הדגל שוחרר ביפן

פרפר J HTC הדגל שוחרר ביפן

הוא מקבל בהדרגה יותר קשה להגיד מה בדיוק החכם של HTC הנוכחי הדגל החדש הודיע מודל ביפן עוד יותר מסבך את הדברים. מכשיר חדש בשם פרפר J ויש לו די מרשים specsheet.

בתור התחלה, זה בא עם 5.2 אינץ Super LCD3 תצוגת QHD – בין 5.5 אינץ' אחד E9+ ו-5 אינץ' אחד M9, על par עם אחד M9+. זה, עם זאת, רק QHD בסמארטפון החברה הודיעה, מופעל על ידי מעבד Snapdragon 810 השבבים, כמו E9+ ו-M9+ שניהם מסתמכים על Mediatek פתרון. יש גם 3GB של זיכרון RAM על לוח, כמו גם של 32GB built-in אחסון, אשר ניתן להרחבה באמצעות microSD.

זה רק נהיה יותר מעניין מעכשיו, בכל זאת. את פרפר J הכותרת של התכונה 20.2 MP DUO על הגב עבור לכידת המרחק מידע, להשגת פוסט-ירה מיקוד סלקטיבי, כמו גם חבורה של אפקטים יצירתיים. המצלמה הראשית יכול לירות 2160p גם וידאו. יותר נרקיסיסטי פולק יעריכו את 13MP קדמית היורה.

את פרפר J של פוליקרבונט הגוף אמצעים 151×73×10.1 מ " מ, שוקל 162g ומגיע עם IP55/IP57 להגנה מפני פגעי הטבע. הטלפון החכם יהיה זמין באדום, לבן, כחול אינדיגו, עם כל שלוש מתהדרת בגימור מבריק על הגב.

קיבולת הסוללה היא רשומה ב-2,700 mAh המכשיר תומך במהירות הטעינה. HTC ציטוטים 110 דקות זמן טעינה, אבל עם אופציונלי מתאם ה-AC. טיפוסי HTC אופנה, איכות שמע גבוהה מעגלים על הלוח, כמו גם חזית כפולה רמקולים.

את פרפר J HTC רשום על היפני המוביל KDDI אתר עם שחרור מוקדם יוני. אם גלובלית ההשקה יהיה לעקוב נותר לראות.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.