האחרונים כבוד 9X טיזר וידאו חושף יולי 23 תאריך ההכרזה.

האחרונים כבוד 9X טיזר וידאו חושף יולי 23 תאריך ההכרזה.

מוקדם יותר השבוע, כבוד סגן הנשיא ג ' ורג ' ז ' או פורסמו מספר תמונות טיזר של כבוד 9X של האריזה לצד חלק קבוע הוא פריט מוחשי, אשר רמז על כמה היבטים של כבוד X מודל.

לאחרונה, טיזר וידאו הופיע המציג את המורשת של הקודם כבוד X התקנים הולך את כל הדרך חזרה הכבוד 3X. בסופו של הווידאו, ביולי 23 תאריך השחרור הוא גם התגרו יחד עם הצד של כבוד 9X של הקמעונאי אריזה.

למרבה הצער, שום דבר אחר הנוגעים 9X הוא הקניט, אבל לפחות יש תאריך השקה. כבוד התקנים בדרך כלל ההשקה בסין חודשים לפני שהגיעו בשווקים כמו אירופה והודו.

כבוד 9X צפוי לבוא עם מעודכנת קירין 810 מעבד, מצלמה משופרת ההתקנה, ו (לכאורה) גדול יותר 4,000 mAh. GPU טורבו 3.0 הייתה הופעת הבכורה על קירין 810 אז אנחנו יכולים לצפות טוב יותר ביצועים במשחקים עבור התקן זה.

Yesterday's Honor 9X teaser images
Yesterday's Honor 9X teaser images
Yesterday's Honor 9X teaser images


אתמול כבוד 9X טיזר תמונות

בהתחשב אי פעם-הגדלת התחרות במגזר התקציב מאנשים את Realme X ו של Xiaomi Redmi הערה 7 Pro, אנו מצפים כבוד של X ההרכב להרשים אותנו השנה. אנחנו גם יכולים לצפות לראות את כבוד 9X Pro גרסה עם טריפל המצלמה התקנה ו-pop-up selfie המצלמה. מבוסס על דלף בעבר אריזה, אנחנו יכולים גם לראות את צבע אפשרויות. אנחנו גם תוהה אם זו השנה לכבוד סוף סוף עובר את X המערך ל-USB-סי.

אנחנו נגלה כל על הכבוד 9X שלו פעם אחת הודיע בסין תוך פחות משבועיים.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.