נגד כיוון השעון: Lumia 928 עושה פעלולים, Galaxy S II מטפס האוורסט

נגד כיוון השעון: Lumia 928 עושה פעלולים, Galaxy S II מטפס האוורסט

נגד כיוון השעון הוא הגרסה שלנו של סיפורים ליד המדורה. וכמו בכל טוב ' יזבט, שם צריך להיות הגזמה – הטלפון הזה טיפס על האוורסט, אחרים חצו את המדבר, אחד ישוגר לחלל.

פרסום פעלולים

פרסום טלפונים ניידים הוא עבודה קשה. אנשים קונים מכונית חדשה כל חמש שנים בממוצע, יש יחסית מעט דגמים לבחירה. אתה מקבל טלפון חדש כל שנה-שנתיים יש כבר מעל 200 דגמים חדשים הודיעה השנה כבר.

אז, הטלפון מודעות צריכה להיות השפעה ולפעמים "פרסום פעלולים" מעורב בפועל פעלולים. כמו כאשר נוקיה ו-Verizon , חשף את Lumia 928 במאי 2013, הטלפון היה מחובר מל " ט שטס דרך הקנדי במדבר להראות את פניו ייצוב אופטי.

האורח היה קל, Lumia 920 לפני זה היה hogtied לחזית של ארבעה על ארבעה ומונע דרך דובאי של המדבר. ואז היתה הפעם ההיא Lumia 920 נפל על פניו.

טלפונים חכמים עוברת במקומות קשים היא לא דבר חדש. במאי 2011 Samsung Galaxy S II הפכה את הטלפון הראשון כדי לשלוח ציוץ מ-הר האוורסט. גג העולם היה 3G כיסוי, מה שעושה את זה עוד יותר מתסכל, כי אתה לא יכול לקבל אות זה פינה של הבית שלך.

מספר שנים את קו ה-Galaxy S6 היה נשלח אל הגבול האחרון למרות iPad לנצח את זה שם.

Nokia Lumia 925

בעוד ה-Lumia 928 היה משחק עם מזל " טים, נוקיה גם הכריזה על Lumia 925. זה היה GSM גרסה של 928, רק ההבדל העיקרי בין השניים (מלבד קישוריות) היה פלאש xenon ננטש לטובת שתי נוריות.

זה גרם טלפון דק יותר וקל יותר, 8.8 מ "מ ו 139g לעומת 10.1 מ" מ ו 162g שלה Verizon אחים. שניהם חלקו עיצוב עם מסגרת מתכת מסביב הצדדים פוליקרבונט בחזרה.

על זה היה 8.7 מגה פיקסל עם ייצוב אופטי ו-f/2.0 צמצם באדיבות קרל Zeiss העדשה. שני IHF מיקרופונים מובטחת באיכות גבוהה אודיו וידאו 1080p נרשם על ידי המצלמה, אפילו בקול רם.

המצלמה בצד, את שאר המפרט לא בשורה אחת עם התחרות אמצע 2013. 4.5" מסך AMOLED היה 768 x 1,280 פיקסלים רזולוציה, חדשות ישנות עבור אנדרואיד, כמו ה-dual-core Krait מעבד עם 1GB של זיכרון RAM. נוקיה גם חצויים built-in אחסון 16GB והשאיר את חריץ microSD.

זה היה מכה בהשוואה Verizon Lumia 928, אשר היה 32GB אחסון וגם מובנה, טעינה אלחוטית (אתה צריך תיק כדי לאפשר טעינת צ ' י על ה-Lumia 925).

Verizon המשיך לקבל טיפול מועדף עם הדגל הבא גם – Lumia אייקון שוחרר בפברואר 2014, בעוד GSM-אריזה Lumia 930 לא יצא עד יולי. זה היה די שקט על הדגל Lumia הקדמי מאז.

הדגל שבוע

מחוץ גדולות מוסכמות, רוב הטלפונים חשפה שבועות. כמה שבועות למרות הכוכבים מסתדרים עבור מספר unveilings או שבועות לפחות.

השבוע 5-11 מאי ראה רס דליפות של שלושת השחקנים הראשיים של החכם בעולם. זה התחיל ב 8 במאי, כאשר קיבלנו קבוצה של תמונות המציגות את LG G3, הטלפון הזה הראה לנו שזה בסדר ענקי, סופר-חדות המסך.

s

למחרת קיבלנו פרטים על ארבעה Samsung Galaxy דגמים. ה-Galaxy S5 נחשף באותו זמן שאנחנו מסתכלים טועה הדגם, מה הוכיח את עצמו Galaxy S5 LTE-A. היה לו מסך QHD לפני ה-Galaxy S6, חדש ערכת השבבים Snapdragon 805 מדי. מסתבר שזו הייתה קוריאה-רק מודל, שאר העולם יש מסך 1080p מעבד Snapdragon 801.

ואז על ה-11 במספר-iPhone 6 שמועות פגע. את העיצוב היה לזהות על – מעוגל ו-iPod touch-השראה. חלק מהתכונות אבל, כמו עמידות במים, הוכיח להיות שקר למרות כל התמונות של ה-iPhone 6 טיפוס בכיור מלא מים.
Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.