זה מה שגוגל העוזר של הסביבה מצב זה הולך להיראות

זה מה שגוגל העוזר של הסביבה מצב זה הולך להיראות

מוקדם יותר החודש, של APK פירוק נעשה על ידי 9to5Google מפורט הקרוב עדכון זה יאפשר ממשק חדש עבור פיקסל מכשירים בזמן טעינה אלחוטית על פיקסל הדוכן אשר לראשונה עם פיקסל 3 ו – 3 XL בשנה שעברה. החדשות האחרונות על עדכון זה חלק מסכי האלמנטים בהצלחה מופעל כדי לתת לנו מושג איך את מצב יעבוד.

כפי שנבדקו על ידי 9to5Google, את שעון חייהם בפינה השמאלית העליונה ומציג את מזג האוויר ישירות מול זה. בתחתית של Google עוזר לוגו, אשר משמש תזכורת לכך אתה יכול להגיד להשתמש חם הפקודה בכל עת. ציין גם הוא כי הרקע הוא לא בדיוק שחור, אבל סוג של שיפוע צבע כהה זה משתנה עם הזמן של יום.

Source: 9to5Google
Source: 9to5Google
Source: 9to5Google


מקור: 9to5Google

הבא ממשק הוא האמין להיות משני אחד, המציע הציע פקודות ומוסיקה שולט באמצעות מגע. המוזיקה שולטת יישומון מתבקש המשתמש כדי להגדיר את ברירת המחדל של מוסיקה ספק, מציע לך לשאול את העוזרת “לנגן מוזיקה” או “הקש כאן”.

Source: 9to5Google
Source: 9to5Google
Source: 9to5Google


מקור: 9to5Google

יישומונים בצע את המוזיקה בקרת הקשרי המבוסס על Google app של ‘עדכונים’ הכרטיסייה מופיעים בתוך זמן הגלולה כפתורים שאתה יכול פשוט להקיש עם האצבע שלך או לשאול את גוגל באמצעות הקול.

מצב זה הוא עדיין עובר שינויים כמו שלו מפותח, אבל יש לנו רעיון טוב שלה פונקציות ותכונות. סביבה מצב נועד להחליף את פיקסל לעמוד הנוכחי של בסיסי ממשק.

Google Pixel 3 on Pixel Stand
גוגל פיקסל 3 על פיקסל לעמוד

דבר אחד שאנחנו תוהה הוא האם הסביבה במצב יראה משוב חזותי לאחר בקשת פעולה כגון דימר, כאשר שינוי אורות או חזותי תחזית כשאתם שואלים על מזג האוויר.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.