כבוד 9X ו-9X Pro לכאורה הופך לאשר pop-up selfie מצלמות ו edge-to-edge מציג

כבוד 9X ו-9X Pro לכאורה הופך לאשר pop-up selfie מצלמות ו edge-to-edge מציג

הכבוד הוא להכריז שלה 9X ו-9X Pro על יולי 23 , והיום אנחנו מסתכלים לכאורה הרשמי מעבד של שתי גרסאות של מסדר הזיהוי.

לפי MySmartPrice’s מעבד, אשר כמעט בוודאות, הדבר האמיתי, הן 9X ו-9X Pro יהיה מלא מקצה לקצה מציג עם לא נשאר מקום סלפי מצלמה מקדימה. ההדמיה מאשר את מה שראינו לכבוד הרשמי של טיזר.

אלה חדשות מותיר לכאורה לאשר את זה שתי גרסאות האם יש מקום המסתור selfie המצלמה. אנחנו גם מצפים זכוכית, מסגרת מתכת לבנות משני המכשירים.

Honor 9X Pro
כבוד 9X Pro

אחרת, ההבדל הבולט ביותר בין המכשירים הוא משולש המצלמה על 9X Pro ו-dual מצלמה ההתקנה על ה-9X. כמו כן, כבוד עשויים להציע רק אלה נוצץ זכוכית מסיים את 9X Pro כפי שניתן לראות זה צבע סגול. זה נראה כמו סימן דפוס זה היה הראשון הציג את הכבוד 20, אבל במקום זה הוא בצורת “איקס”.

Honor 9X
כבוד 9X

יש 48MP + 2MP מצלמה ההתקנה על 9X ו 9X Pro של משולש יש מצלמה 48MP + 8MP (ככל הנראה רחב) + 2MP ההתקנה. בינתיים, אנחנו מצפים את 9X Pro יש 6.59 אינץ ' Full HD+ ברזולוציה הצג 9X יכול להיות מעט קטן יותר אבל עם אותה רזולוציה. שני הטלפונים הם אמרו 3,900 mAh סוללות מופעל על ידי HiSilicon האחרון של רמת כניסה קירין 810 שבבים.

Honor's official Honor 9X Pro teaser
כבוד הרשמי של 9X Pro טיזר

על פי הדו " ח, 9X יוצע ב 6GB + 128GB אפשרות תוך כבוד 9X Pro יבוא מלאה 8GB + 256GB תצורה. לא רע עבור התקן זה נחשב ברמת הכניסה – למרות שיש “Pro” בשם בהחלט יכול לדפוק את הבחור הזה לתוך מחיר גבוה יותר סוגריים.

כבוד 9X, 9X Pro, ויש כבוד הלהקה 5 האם הכל צפוי להיות הודיעה סין על אותה הבמה ב-23 ביולי.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.