אפל שלושה iPhone 11 דגמים להחזיק את ברק משמאל, לקבל שדרוג Taptic מנוע

אפל שלושה iPhone 11 דגמים להחזיק את ברק משמאל, לקבל שדרוג Taptic מנוע

אפל הולכת להציג שלושה דגמי ה-iPhone זה נופל המסורתי שלה בספטמבר אירוע, על פי דו " ח חדש. את שלושת המכשירים יהיו ישירה יורשיו של שנה שעברה iPhone XS, XS מקס, ו – XR, ולא יהיה להם את אותו מסך טכנולוגיות ופתרונות, כמו קודמיהם. כאמור, על פי השמועות, אפל עשוי לעבור רק כדי AMOLED לוח שלה סבירים ביותר החכם בשנת 2020.

אם כבר מדברים על דברים שלא משתנים – ברק נמל יישאר לסיבוב נוסף, הדו " ח אומר, בוחרים לא להצטרף האייפד האחרון יתרונות USB-C קרקע. שלושה דגמים חדשים יהיה מופעל על ידי אפל A13 SoC, כונה סבו.

Apple's three iPhone 11 models hold on to the Lightning port, get upgraded Taptic Engine

את מכשירים חדשים יגיעו עם סוג חדש של Taptic מנוע, המכונה על ידי שם קוד "זינוק haptics". לא ברור מה סוגים חדשים של תכונות זה צריך לאפשר, אבל קיומה אולי יש משהו לעשות עם העובדה 2019-iphone יהיה להיפטר 3D Touch. הרבה שמועות בעבר אמר את זה, ועם תמיכה לתחושה גע ב-iOS 13 (אשר דורש לחיצה ארוכה) זה פחות או יותר בטעות אושר על ידי החברה עצמה.

ה-iPhone XS ו-XS מקס יורשיו יהיו שלוש מצלמות מאחור, הוספת אולטרה רחב זווית היורה לצד נורמלי רחב, עדשות טלסקופיות של קודמיהם, כפי שדווח בעבר.

מלבד לתת לך את האפשרות לירות עם שדה רחב יותר של נוף, רחב-זווית המצלמה ישמש עבור תכונה חדשה בשם חכם מסגרת. כאשר אתה לוקח תמונה או להקליט וידאו עם נורמלי היורה, אולטרה רחבה לתפוס תמונה מדי, ובכך מאפשר לך, לתקופה מוגבלת של זמן לאחר מכן, להתאים את מסגור או לבצע אוטומטי נקודת מבט יבול תיקונים.

את הקדמי מול המצלמה באייפון 11 מודלים יהיה משודרג, המאפשר 120fps סלו-מו לכידת וידאו.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.