נוקיה 7.1 עכשיו עובד על Verizon, שלך בחינם אחרי הנחה

נוקיה 7.1 עכשיו עובד על Verizon, שלך בחינם אחרי הנחה

את נוקיה 7.1 זכה לתמיכה עבור Verizon Wireless, וקיבל את אישור רשמי מן המוביל לשימוש על הרשת שלה. זה קרה מאחורי הקלעים, ואני מתחיל השבוע כל Nokia 7.1 שנרכשו בארה " ב המריץ את גרסת התוכנה 3.54 E או גבוה יותר יכול להיות הביא על Verizon, הופעלו רגיל כמו כל מורשה אחר של טלפון חכם.

זה יהיה חדשות טובות בפני עצמו, במיוחד עבור אוהדים של במחיר סביר אנדרואיד שנות ה-ריינג ' רס, אבל חכה, יש עוד. נוקיה 7.1 לא נמכר על ידי Verizon ישירות, אבל אתה יכול לבחור אחד מתוך אמזון או הכי טוב לקנות ולהשתמש בו על האדום הגדול של הרשת.

Nokia 7.1 now works on Verizon, yours for free after rebate

בשני מגה-קמעונאים, זה כרגע במחיר של $249.99. אז אתה משלם את הסכום הזה. אבל אם עוברים את המספר שלך כדי Verizon, במסגרת להביא את המכשיר שלך (BYOD) קידום, יהיה זכאי לקבל $250 cashback בצורה של כרטיס מראש. אז את הטלפון ביעילות הופך חופשי אחרי הנחה.

אתה צריך בצע את הצעדים המפורטים ב " מקור מקושר למטה, לגאול את ההצעה, בתוך 30 ימים מפעיל את המכשיר על Verizon. העסקה זמין עד אוגוסט 3, אז אם אתה רוצה טוב אנדרואיד שנות ה-ריינג ' ר ורציתי לעבור Verizon בכל מקרה (או לא אכפת לי לעשות את זה), הנה ההזדמנות שלך כדי להרים טלפון חינם.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.