ZTE נוביה קסם אדום 3 – יש לכם שאלות?

ZTE נוביה קסם אדום 3 – יש לכם שאלות?

את ZTE nubia קסם אדום 3 איתנו כבר כמה ימים ועכשיו לסקור שלו היא גם בדרכה.

אבל, בזמן שאנחנו מחכים כל הבדיקות כדי להשלים , החלטנו לנסות משהו קצת שונה, לקחת את הזמן כדי לענות על כמה מהשאלות שלך פורסם שלנו בברכה המאמר.

ZTE nubia Red Magic 3 - your questions answered

עיצוב וחומרה

ש: יכול מאוורר הקירור להפעיל באופן אוטומטי?

ת: לא ממש. המאוורר זמין רק כאשר אדום הקסם 3 הוא מצב משחק, או משחק חלל 2.0, כמו נוביה קורא את זה אם יש לך הדליק את זה מלכתחילה. יש לו שני מצבי פעולה: כוח מלא ואוטומטי. האחרון שולט על המהירות של המאוורר בהתאם לטמפרטורה, אבל אף פעם לא מכבה אותו לגמרי.

ש: האם את הטלפון עמיד במים? איך אוהד עמידות בפרט? מה יקרה אם מים או אבק נתקע לתוך זה?

תשובה: קסם אדום 3 יש לא רשמי הגנת ingress דירוג. אנחנו מדמיינים את המאוורר היה לפחות באופן חלקי אשם. אנחנו לא יכולים להגיב על הקשיחות של המאוורר עצמו – יש לו את הטלפון של בילה ימים, במקום חודשים, שנים איתנו.

עדיין, יש לנו לציין כי backplate מעל זה די חסון, בטח לא בקלות לכופף, נזק או להדיח את אוהד. עם זאת, צריכת האוויר מהצד נראה חשוף מאוד עם לא גלוי סורג או מסנן אבק. אנחנו יכולים רק לדמיין לכלוך ואבק בסופו של דבר נתקע שם.

שאלה: האם הסורג בצד להשפיע על הטיפול?

ת: באופן מפתיע, לא, בכלל לא. זה מאוד מהורהר ממוקם במקום צפויים להגיע במהלך פעולה רגילה בשני דיוקן ומצב נוף.

ש: האם על ההדק חיישני תגובה או סתם גימיק? מה הם הגורמים, לעומת Asus רוג ' טלפון?

ת: שני גורמים על קסם אדום 3 ממוקמות היטב ובתבונה, נועד עם חריצים עבור תפעול נוח. עם זאת, כמו היבטים רבים אחרים של הטלפון, אנחנו רואים את החומרה מצוין לאכזב על ידי עני תוכנה. במצבו הנוכחי, את נוביה מערכת הפעלה חסרת כל רגישות או haptic משוב התאמה אישית. את רוג ' טלפון יש את שני אלה, כך יש קסם אדום 3 פעימות.

שאלה: אם כל מה שאכפת לי הוא קדמית רמקולים ואיכות הצליל דרך אוזניות, הטלפון הזה שווה לקנות? איך זה משתווה בתחום הזה כדי האקסון 7/7 מיני?

תשובה: קסם אדום 3 מבצע נהדר בשתי המחלקות. פלט שמע הוא חד, רמקולים חזקים. עם זאת, קניית המשחקים טלפון רק בשביל הרמקולים, פלט שמע זה עדיין נראה קצת נבון מאז יש לא מעט אחרים מיני פשרות, תצטרכו לחיות עם. בשורה התחתונה, אם כי – שמע אינו מאכזב.

שאלה: האם יש בטלפון הקדמי מול פלאש LED או רדיו FM?

ת: זה יהיה מוצק לא על שניהם. עוד ראוי לציון השמטה הוא NFC. יש מצב RGB LED למרות.

ש: כמה סוללה RGB תאורה להשתמש?

ת: זה קצת קשה לכמת במדויק. זה באמת תלוי את אור הדפוס, מרווחי אתה משתמש. הבדיקות שלנו לשים את תוספת צריכת החשמל של רצועת LED כאשר הטלפון במצב המתנה, בערך ב-25%. מעניין מספיק, מאוורר הקירור במלוא פיצוץ רק מגביר את המתנה צריכת הסוללה על-ידי כ-18%.

שבסיכומם של דברים, זה לא טלפון, זה יהיה לבלות הרבה זמן התבטלות אז ההשפעה על חיי הסוללה לא יהיה נהדר, אבל אנחנו צריכים בפועל המספרים לגבות את זה כאשר הביקורת היא מוחלטת.

ש: האם 10bit, 12 ביט 4:2:2 תכונות זמינות בכל מצב תצוגה מצב?

תשובה: 10-bit מצב HDR נתמך על ידי קסם אדום 3. עם זאת, אין מידע מסוים לגבי HDR תבניות נתמכות (Dolby Vision, HDR10). נטפליקס האפליקציה אינה מציעה HDR על קסם אדום 3 במצבו הנוכחי. כ 12-bit צבע 4:2:2 chroma ריווח, למרבה הצער אין דרך קלה כדי לחלץ את המידע מתוך מערכת ההפעלה.

ZTE nubia Red Magic 3 - your questions answered

תוכנה

שאלה: באיזו תדירות הטלפון לקבל עדכונים? איך זה בהשוואה OnePlus 7 בהקשר זה?

א': זה קשה היפותטי לענות על שאלה. עם זאת, לפי נתונים היסטוריים – nubia לא בדיוק הכי עדכון רקורד. יש גם עניין של עני אלא המצב הנוכחי של קסם אדום 3 ROM. מצד שני, OnePlus יש מוניטין מעולה לאחר המכירה תמיכה די ארוך מחזור חיי התמיכה עבור המכשירים שלה. אז בזמן זה בעיקר ניחוש מושכל היינו אומרים OnePlus הטלפון תקבל יותר תמיכה.

ש: אתה יכול לקבל את מחוות ניווט?

ת: זה כרגע לא אופציה במערכת ההפעלה.

שאלה: יש תמיד על אפשרות התצוגה?

ת: זה גם נעדר מן הגלובלית הנוכחית נוביה ROM. אתה מקבל סביבה אפשרות התצוגה, אשר יכול להעיר את התצוגה בקצרה עבור שיחות נכנסות והודעות.

ש: האם את רום "נקי"? כאילו אין לך את סוג מוזר של הגבלות בעת הפעלת מצב מפתח כמו Oppo הצהוב של הסטטוס בר?

ת: כן, יש מעט מאוד להתפיח את התוכנה מחוץ הוסיף את המשחק משגר אפשרויות ואת ההגדרות הקשורות מאוורר פעיל ו-RGB LED הרצועה. מפתחים מצב עובד כצפוי.

שאלה: האם יש מסך מפוצל מצב באמצעות שתי אפליקציות באותו הזמן?

ת: לא. זה גם לא חלק העולמי הנוכחי נוביה ROM.

שאלה: האם זה ישפיע על רשת ספרינט, איך הוא שירות סלולרי הקבלה, איכות השיחה? קראתי הרבה ביקורות אבל לא שום מידע על איך היא מבצעת בסיסיות פונקציות בטלפון.

דגן: למרבה הצער, אנחנו לא יכולים לוודא תאימות מלאה עם ספרינט להקות. למשל גנרל לקרוא את הביצועים היו לנו אפס בעיות עם קסם אדום 3. יש מוצק האות והן את האפרכסת והמיקרופון נשמע נהדר.

ביצועים

ש: האם את תוכנת המשחקים למעשה לשפר ביצועים במשחקים? אתה יכול לתת לנו ביצועים במשחקים סקירה עם/בלי המשחקים app?

ת: היו לנו כמה משמעותית תוכנה משוכות בזמן בוחן את קסם אדום 3 מערכת ההפעלה שלה הוא ברור עדיין להיות פעיל שפותח אז אולי זה שינוי בשלב כלשהו. עם זאת, במצבו הנוכחי, הביצועים מצב או ליתר דיוק, כל ארבעה מהם יש מעט מאוד השפעה על בפועל, בעולם האמיתי ביצועי משחקים.

אלה יכולים להיות שימושיים עבור פוטנציאל הניקוד עוד כמה נקודות סינטטי ביצועים, במיוחד CPU-כבדות במיוחד מאז ה-CPU יכול להיות דחף מאוד חזק במקטעים קצרים הודות מצוין מערכת הקירור.

עם זאת, זה לא באמת מועיל בפועל המשחקים. סביר להניח שאתה מקבל את אותו fps ללא כל קשר הנוכחי מצב משחק. על זה נאמר אנחנו ממליצים להשתמש מאוורר מאז זה משפר את מתקבלת ביצועים לאורך זמן מעט, וחשוב יותר, שהופך את פני השטח של הטלפון באופן משמעותי קריר יותר, נעים יותר להחזיק.

ש: כמה חם עושה את RM3 לקבל עם/בלי המאוורר פועל?

ת: 42 מעלות ללא מאוורר החמים ביותר שלה לנקודה ו-37 מעלות עם מאוורר על ווליום. עם זאת, נותר מוגבל לאזור קטן בצד האחורי של המכשיר, בניגוד Xiaomi כריש שחור 2 אשר מקבל הקופחת מסביב. אתה יכול לקרוא עוד ניתוח מעמיק על המשחקים טלפון התרמיים ועל ויסות ב סקירה זו.

ZTE nubia Red Magic 3 - your questions answered

קישוריות

שאלה: האם זה תומך וידאו באמצעות סוג-C נמל? אתה יכול להשתמש בטלפון בתור משטח המגע וגם בטלוויזיה בתור צג? האם יש שולחן עבודה מצב?

תשובה: למרבה הצער וידאו על קסם אדום 3 הוא לא אפשרי כרגע. ממורמרים בעלי היה מביא את זה עם נוביה באינטרנט, היו הבטחות מעורפלות זה אולי בעדכון עתידי. עם זאת, אנו לא הייתי מהמר על זה מאז Type-C נמל כרגע רק בתים, USB 2.0 חיבור. אז ברור שזה לא היה בעדיפות עליונה. אפילו אופציה הרציף אביזר לא יכול לעשות את וידאו.

שאלה: האם יש בטלפון כפול תדר ה-GPS?

ת: לא, זה לא.

המצלמה

שאלה: הצמצם הוא למעשה f1.8, נכון? כולם אומרים f1.7, אבל אני חושב האתר אמר f1.79.

ת: כן, את הצמצם f/1.79, אשר סיבובים f/1.8.

שאלה: האם יש מייצב תמונה (OIS או EIS)? מה עם לפתוח את המצלמה?

A: אין ייצוב זמין על קסם אדום 3. ניסינו הפעלת EIS פתח המצלמה, אבל זה השאיר אותנו עם הרבה מאוד סוערים וידאו.

שאלה: מה fps לעשות 8K קליפים הוקלט ב? מה עם לפתוח את המצלמה?

ת: 8K ההקלטה מוגבל ל-15fps. נוביה יש כאמור פוטנציאל שדרוג ל-30fps בשלב כלשהו, אבל זה כנראה לא אפשרי עם הזרם DSP. מצלמה פתוחה רק מזהה את הרזולוציה המקסימלית של המצלמה כמו 4K.

אנחנו מקווים שזה מהיר Q&מפגש היה שימושי לכל הקונים שם. הישארו המלאה, סקירה מעמיקה של נוביה קסם אדום 3, כמו גם. זה כבר עובד, יהיה מוכן בקרוב.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.